Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van a "csapatépítők...

Mi értelme van a "csapatépítőknek"?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nekem semmi kedvem nincs könyvelő marikával rajzolgatni, akit soha életemben nem láttam, és valószínűleg ezután sem fogok.

Miben "építi" ez a közösséget?


2021. okt. 9. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Albán hogy jobban megismerjük egymást.
2021. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ahhoz nem kell nekem dedós szintű dolgokat csinálni...
2021. okt. 9. 13:52
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Csapatépítőnek megvan a haszna egyèbként, csak nem ebben a formában, hogy teljesen random területeken dolgozó embereknek tartasz ilyet.


Ilyen formában ez feleslegesen kidobott idő, erőforrás.

2021. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
nincs. Építeni csak azt lehet aki hagyja. Aki csak bejár melegedni, mert nem tud magával amúgy mit kezdeni és mert meg kell élni valamiből, azt nem lehet fejleszteni és építeni.
2021. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
A te példádban pl abban hogy tudjátok hogy "könyvelő marikával" matikával szurtok ki ha pl késön adtok le valamit, és nem csak egy név számotokra. Valami feladatott meg kell adniuk....
2021. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus vállalati bullshit. És mint olyan, valakinek az előmenetelét hivatott elősegíteni (jelen esetben a tréning kitalálójáét).
2021. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
79%
Annyi az értelme, hogy a csapatépítőt megtartó cégnek legyen bevétele, és hogy a HR fel tudjon mutatni vmi látványosat :D
2021. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nektek semmi , valakiknek bevétel referencia ....
2021. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekünk pont ma lesz, visz a főnök kaja/pia + szórakozni. Én már csak az ingyen kaja miatt is elmegyek, mert nem tudok főzni. xD
2021. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A csapatépítő alapból nem rossz dolog, és valóban lehet haszna. Ehhez persze kell egy jól megszervezett csapatépítő, és egy olyan csapat amivel van értelme csinálni. Ha a kettőből legalább az egyik hiányzik, akkor tényelg semmi haszna.
2021. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!