Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van a "csapatépítők...

Mi értelme van a "csapatépítőknek"?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva, nekem semmi kedvem nincs könyvelő marikával rajzolgatni, akit soha életemben nem láttam, és valószínűleg ezután sem fogok.

Miben "építi" ez a közösséget?


2021. okt. 9. 13:49
1 2
 11/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
Mondjuk a csinovnyik hozzáállásúaknak nem való, ez tény. A többieknek, akik tényleg dolgozni akarnak, tényleg csapatban, hosszú távon, nekik elég hasznos tud lenne. Nálatok úgy néz ki, hogy rosszul választották ki a résztvevőket.
2021. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván itt azt kell mondani, hogy semmi értelme és hülye a munkáltató, hogy ilyet csinál. A valóságban meg azért van haszna, nem is kevés. Felsorolták előttem az érveket, nem ismételném meg. Persze, ettől függetlenül vannak hülyeségek, a HR-esek, kócsok, trénerek és hasonlók egy olyan híg szakterületen mozognak, ahol rengeteg a kókler
2021. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Vannak jo csapatepitok es vannak rosszak. Az hogy igy a gyenge cegek probaljak masolni a profikat szanalmas...

Voltam 80 fos cegnel csucs szuper csapatepiton, voltam multis cegnel is, es 500 fos cegnel is.

Nem a ceg merete hanem az ottani emberek hatarozzak meg hogy jo lesz vagy gaz!

2021. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg van csapat, akkor jó tud az lenni. Ilyenkor lehet lazán beszélgetni a kollégákkal.
2021. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Értelmesen megcsinált csapatépítőnek van értelme.

Nyilván ha a könyvelésen 60 évesek dolgoznak annak semmi értelme összeereszteni az it osztályon dolgozó 25 évesekkel.


Jelenlegi helyemen most volt csapatépítő. A 10 közvetlen kollégámmal mentünk el vacsorázni meg bowlingozni. Cég fizette. Elég jól sikerült.


De volt olyan cég ahol inkább nem mentem csapatépítőre, mert meló közben is olyan okádék volt 1-2 kolléga meg a főnök, hogy nem is voltam velük hajlandó egy percet sem együtt tölteni munkán kívül.

2021. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én látom, akik élvezik: Első csoport: akik nem tudnak főzni/nem telik étteremre saját pénzből, azok elmennek, esznek és isznak egy jót. A másik csoport: elváltak/egyedülállók/nincsenek barátaik, akiknek magánéletük nem igen van, nincs kivel szórakozniuk.

Véleményen szerint egyikük a gyomrát tölti meg, másikuk a szociális igényét. A cég pedig elmondhatja, hogy hú, de jó, csapatot építettünk.

Szerintem ha van is értelme, akkor a szoros csapatnak, ami azokból áll, akik naponta együttműködve dolgoznak. Ahogy az utolsó írta, évi egy-két alkalommal elmennek egy este pl. bowlingozni, vacsorázni, hogy jobban megismerjék egymást.

Hallottam már ismerősöktől sokféle csapatépítőt, javarészt nevetséges, nálunk is rendszeresen szerveznek. A közel 100 (+) fő részvételével, ahol ostoba, szánalmas gyerekek szintjén lévő feladatokat kell megoldani, az kétlem, hogy bármit is építene. Ugyanígy, ahol meghívnak vacsorázni 50-100 főt és mind leülnek egy asztalhoz, nem is hallják majd egymás szavát - tapasztalat.

2021. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!