Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BIG4 céghez vidékiként mennyir...

BIG4 céghez vidékiként mennyire nehéz gyakornoknak bekerülni?

Figyelt kérdés
Székesfehérvári vagyok, gyakornokként próbálnám ki magam valamelyik Big4-nál, de nem tudom mennyire jelent hátrányt ha nem vagyok budapesti. Illetve az is érdekelne, hogy hányadik félévtől érdemes jelentkezni hozzájuk? Jelenleg a 3. félévemet taposom a 7 féléves képzésből, úgy tervezem, hogy a 4. után jelentkezem, de nem tudom, hogy ilyen "korán" vesznek-e fel gyakornokokoat?
2021. okt. 10. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem jelent hátrányt. Legalábbis a 2 ahol dolgoztam, ott nem.
2021. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Azt meg hozzáteszem, hogy én is az utolsó féléves gyakorlatom alatt kezdtem már náluk főállásban, és maradtam ott.

2021. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a) Kutyát nem érdekel professzionális környezetben hová valósi vagy

b) Jelentkezz folyamatosan. Ahhoz, hogy bekerülj jó pozikra, rengeteg szerencse is kell. Kezdj el folyamatosan jelentkezi, akár már holnap. Nem baj ha csak később kerülsz be, jelentkezz sokszor, akár minden félévben!


Melyik suliba jársz amúgy?


Sok sikert!!!

2021. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elsőtől kérdezem, hogy azt olvastam nagy a fluktuáció, 1-2 évnél tovább senki nem marad ezeknél a cégeknél (nyilván itt nem a gyakornokokra gondolok), annyira sok a munka,a fizetés pedig annyira nem jó. Igaz ez vagy csak " városi legenda" ?

Második: PTE 😁

2021. okt. 11. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Big 4nál vagyok gyakornok,igaz én budapesti, de a többi gyakornok csapattársaim egytől egyig vidékiek.
2021. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok,A gyakornoki fizetés 1500ft nettó,ha 35-40 órában ,már haza lehet vinni havonta 200-250ezret.

Pályakezdő fizetésekről nem tudok sajnos.

2021. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!