Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi gondolkodási időt...

Mennyi gondolkodási időt adnak a cégek gyakornoki állás esetén?

Figyelt kérdés

Ha hívnának, hogy megkaptam az állást, akkor hogyan kérjek gondolkodási időt, és ha rákérdeznek, hogy miért akkor mt mondjak? Azt gondolom nem célszerű mondani, hogy egy másik ajánaltra várok és csak ha azok nem vesznek fel akkor jövök ide...


És kb. mennyi ideig szoktak várni?



2021. okt. 9. 23:56
 1/8 anonim válasza:
14%
Semennyit. Köszönd meg, hogy jöhetsz. Bexarok...
2021. okt. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy korrekt ha mondod, hogy van egy másik nyitott jelentkezésed is, aminél épp a visszajelzésre vársz.

Én mindig mondtam, kértem pár nap - egy hét gondolkozási időt és sose volt probléma.

2021. okt. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap max. Gyakornokoknál nincs mit agonizálni. Megmondhatod, hogy van folyamatban másik pályázatod. De ne úgy add elő, hogy ők a B terv.
2021. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 vàlasztàsod van:


Sulis projektre és ahhoz kapcsolodó elfoglaltságra hivatkozol, ami mondjuk 1 hét mulva derül ki pontosan mennyi idődet veszi, el ez alapján fogsz nekik tudni vàlaszolni.


Második amit a 3#-s írt.


Egyébként bármi hozzászóló itt aginozálást meg stb. emleget, ne törődj vele, mert normális cégnél adnak időt gondolkodni, ha pedig nem akkor lehet érdemes elgondolkodni, hogy ez nem feltétlenül az a hely ahol szeretnél gyakornokoskodni.

2021. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A sulis projektes az jó ötlet. Viszont ha őszinte lennék és mondanám, hogy másik ajánaltra is várok, akkor azt hogyan lehetne úgy mondani, hogy ne ők tűnjenek a B választás? Mert ha nem lennének B opció, akkor minek várom a másik ajánlatot?

2021. okt. 10. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem a kézenfekvőt mondod (sulis projekt), akkor szerintem fölösleges mentegetőzni, szimplán megmondod, kérsz időt, hogy átgondold a helyzetet. Egy ilyen multis processnél, bele kell férjen az 1 hét, illetve optimàlis esetben ők sem kretének, ők is szoktak állást keresni, a multis környezet nagy része nem olyan feudális mentális alapokra szerveződik, mint az kkv béla 38 fős vàllalkozása, aki azt mondanà: oh igen gondolkozom másik helyen is? najo akkor nálam már csak azért se dolgozol :))
2021. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jogos, köszönöm! Valószínű, hogy a sulis projektet mondom azért!
2021. okt. 10. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a beszéd! Sok sikert hozzá, remélem megtalálod a legjobb helyet.
2021. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!