Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ahoz,hogy gazdag legyél,csak...

Ahoz,hogy gazdag legyél,csak az az egy út vezet,hogy becsapj másokat ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ismeretségi körömbe ezt figyeltem meg.Kisebb csalásoktól nagy csalásokig.Volt aki pincérként többet számlázott.Volt aki autószerelőként kiszámlázott,olyan hibát ami nem is volt a kocsin.Ez a gazdagság titka,hogy csapj be másokat ?

2021. okt. 11. 13:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen piti dolgokból nem lehet meggazdagodni.
2021. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

> Volt aki autószerelőként kiszámlázott,olyan hibát ami nem is volt a kocsin.


Hogyan gazdagodott meg ebből?


Ezt meg tudja csinálni kb. 100-szor és utána senki nem viszi hozzá a kocsit. Soknak hangzik a 100, de egy autó szerelőnek egy év alatt megvan ennyi ügyfél (heti 2). A következő évben hogy folytatja?

2021. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a pincérről akartam kérdezni azt, amit a 3-as a szerelőről.

Meggazdagodni tuti nem lehet így, ez abszolút rövid távú gondolkodás.

2021. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem csak az az egy út, de nagyban elősegíti.
2021. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én az autómat márkaszervizbe viszem, ha baja van, az étteremben, ha megyek(évente 1-2 szer), akkor átnézem rendesen, nehogy többet vagy kevesebbet számlázzanak. Ezekből a piti dolgokból meggazdagodni sehogy sem lehet, még akkor sem, ha az emberek be is veszik.
2021. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezek piti dolgok, par szazezer forintos eredménnyel. Ez hol van a gazdagságtól?


Én nem vagyok gazdag, de viszonylag fiatalon havi 1 milla felett van a bevételem kutatási, tanácsadási, és oktatási munkákból, senkit nem verek át.

2021. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

@14:18


Szerintem nem is arra gondol senki, hogy abból gazdagodna meg valaki, hogy rosszul ad visszajárót.


Viszont szerintem lehet valamiféle korrelációt megfigyelni, hogy azok akik képesek gazdaggá válni, azok jól érzékkel ismerik fel azt is hogy hogy lehet csalni, akkor még úgy is hogy a legalitás határait nem lépik de, csak mondjuk nagyon nem etikus amit csinálnak.


Csak nézz meg pár ilyen embert.


Galambos Lajos arról beszélt hogy fiatalként abból csinált pénzt, hogy a boltokból kidobott rohadt citromokról lereszelte a rothadást és eladta másik boltnak.


Polgár Árpi is arról beszélt hogy első biznisze az volt hogy valami nagyon megkérdőjelezhető minőségű ruhákat próbált pénzé tenni. Meg tán hamis műtárgyakkal üzérkedésbl gazdagodott.


Donald Trumpnak millió peres ügye volt már, ahol valamelyik cégei, vagy konkrétan ő személy szerint volt simlivel gyanúsítva.


Dan Bilzerian "pókerkirály" instagram playboy nem rég derültek ki róla hogy talán az egész netes perszónája hazugság, sosem volt jó pókeres, a mérhetetlen vagyona valószínűleg abból van hogy a gazdasági bűnöző apja az ő nevére iratta a hatalmas volumenű állami csalásokból szerzett vagyonát.


Szántalan ilyenre találhatsz példát.

2021. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4%

"Én nem vagyok gazdag, de viszonylag fiatalon havi 1 milla felett van a bevételem kutatási, tanácsadási, és oktatási munkákból, senkit nem verek át."


Kitalálom.


Olyan tudásanyagot árulsz, ami sokkal olcsóbban is beszerezhető máshonnan, csak te az "énmárkáddal" marketingelve sokkal drágábban adod el?

2021. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#8: És hány olyan ember van aki hasonló piti bűnözésből nem lett milliomos? Akiket felsoroltál az százból egy.


Galambos Lajost konkrétan börtönbe megy.


Donald Trump az apukájától örökölte a vagyonát. Konkrétan egy sikeres üzleti vállalkozása sincsen.

2021. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!