Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen jöttél rá, hogy...

Hány évesen jöttél rá, hogy nem leszel híres, gazdag ember?

Figyelt kérdés
Nehéz volt elfogadni? Ettől függetlenül sikeresnek érzed magad az életben?
2021. szept. 5. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
17 körül. Nem azt mondom hogy nem leszek, csak mondjuk a reális esély rá az ingen alacsony. :D Nagyon szubjektív hogy ki mitől érzi sikeresnek magát, én nem a sikert hajszolom már, hanem hogy jól érezzem magam a bőrömben.
2021. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
bocs *27
2021. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Intorvertalt vagyok így híres nem akarok lenni.


De 40 felett vagyok már, sokak szerint gazdagnak számítok.

2021. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem is volt erre igényem, szóval rá sem kellett jönnöm.

Szakmailag sikeres vagyok, minden más terület katasztrofális.

Ha ez a minden más terület nem lenne, akkor szakmailag lehetnék akár szélesebb körben is ismert "szakember".

A gazdagság meg relatív. Az átlagnál többet keresek, de nem gondolom, hogy gazdag lennék.

2021. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Jöttem rá? Mert van olyan gyökér aki azt hiszi, hogy "hú én mekkora király leszek, mindenki rólam fog beszélni"? 😂😂


Sose gondoltam ezt.

2021. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

@13:35


Akkor túlzottan jóhiszemű vagy.


Szerinted ez a rengeteg szélhámos busines meg egó kócs kiknek adják el a könyveiket meg a szarjaikat akkora mennyiségben hogy abból boldogan megélnek?

2021. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jöttem rá, bár eddig nem zavart a nyárspolgári lét sem.
2021. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
4 evesen
2021. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Pedig jogos a kérdés. Sok fiatal azt hiszi, hogy elvégez egy egyetemet, és 30 évesen már vezérigazgató lesz egy cégnél, és milliókat fog keresni. Közben meg több száz jelentkező van egy állásra, és minimálbérért sem vesznek fel.

Én kb. 27 évesen jöttem rá, hogy nem fogok tudni boldogulni a cégnél, ahol dolgoztam. Háromszor is jelentkeztem előléptetésre, de még az önéletrajzomat sem volt hajlandó megnézni a főnök, nem is ismert, hiszen 200-an dolgoztunk ott, hanem közölte, hogy alkalmatlan vagyok. Így ránézésre. Aztán kinevezték az egyik főnök lányát, akinek semmi végzettsége nem volt. Akkor gondolkodtam el, hogy vagy elmegyek Pestre, talán ott több esélyem lenne, vagy családot alapítok. Egyébként az ambíciózus fiatalok egy évnél tovább nem is maradtak azon a helyen. Én inkább a család mellett döntöttem. Miután lett két gyerekem, sehova nem kellettem, hiába van két diplomám, és beszélek két nyelvet. Akkor rájöttem, hogy ebben az országban, ha nincs ismerettséged, és nő vagy, nem lehet boldogulni.

2021. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%

"Akkor rájöttem, hogy ebben az országban, ha nincs ismerettséged, és nő vagy, nem lehet boldogulni"


Megis rengeteg no boldogul ismerettseg nelkul, valoszinuleg csak te rendelkezel szerenyebb kepessegekkel.

2021. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!