Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 250 ezerért mi értelme...

Havi 250 ezerért mi értelme van dolgozni?

Figyelt kérdés
Minden drága a lakások, az élelmiszerek minden. Nyugati árak vannak lassan de a magyar munkáltatók nem arról híresek hogy emelnek a fizetéseken. Úgy gondolkodnak hogy minél profibb munkavállaló és nekik minél több bevétel meg profit. Csak így meg aki nem vállalkozó nem tud megélni egy alkalmazotti fizetésből viszont vállalkozáshoz meg rengeteg pénz kell sajnos.
2021. okt. 16. 11:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%

"Csak így meg aki nem vállalkozó nem tud megélni egy alkalmazotti fizetésből"


Sok alkalmazott keres nagyon jol. Vagy te kifejezetten a betanitott droidokra gondolsz?

2021. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ő valószínűleg a lusta programozónak nevezett it kockákra gondolhat.
2021. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
38%

"viszont vállalkozáshoz meg rengeteg pénz kell "


Ez se igaz. Ha magát a vállalkozást nézem, akkor kb ~100e Ft-ból indítottam el.


A tudás, hogy mit csináljak, hogyan.. na az került sokba ~1M, de arra meg ott a hitel, ha máshogy nem megy. (bár én inkább 6 évet szívtam egy multinál.. már sajnálom azt az elpazarolt időt)

2021. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
56%
A képzett, keresett szakemberek nem 250-et keresnek alkalmazottként, hanem a többszörösét.
2021. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem,nincs értelme dolgozni,ülj otthon és halj éhen,az jobban megéri.
2021. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
A képzett szakemberek. Hol? Ha megnezed a peoffession allasait nem nagyon találsz nettó 400 ezer Ft feletti fizetesu állásokat.
2021. okt. 16. 11:52
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Alkalmazott vagyok egy cégnél (közgazdasági területen) és 420 ezret keresek. Nem kerestem mindig ennyit, de igyekeztem magam képezni és egyre jobb állásokat pályáztam meg. A 250 nem rossz fizetés, de simán szerezhetsz magadnak másodállást vagy jobban fizető munkát, ha meg vannak a szükséges kompetenciáid.
2021. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
A 420 ezer se sok pláne ha egy területen 10 év után érnek el annyit. Most gondoljatok bele. Keresek 15 évig kezdőként 250 ezret mondjuk bar az infláció miatt ez emelkedhet, és életem 15 év után a magasabb fizetést csak akkor már mégtobb kéne hogy legyen. Én ezt a nettó 400 ezer forint feletti fizetést vagy 250 ezer Ft feletti fizetést kezdő szakemberekhez értem.
2021. okt. 16. 12:03
 9/39 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 750 a bruttóm sima pénzügyi elemzőként borsodi vegyipari multinál. Párom product owner szintén multinál, neki 1.4 millió a bruttója.

De sokan keresnek még jól, fejlesztőktől kezdve quant traderekig, a különböző közép- és felsővezetőkről nem is beszélve. És ezek mindegyike alkalmazott.

2021. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Product owner de oda hány ember kell az 1000 jelenkezobol? Kb 4 vagy 5? Meg ő tuti nem úgy jelentkezett hogy bekukdte az önéletrajzot aztán felvettek. Ez tuti hogy hazugság.
2021. okt. 16. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!