Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 250 ezerért mi értelme...

Havi 250 ezerért mi értelme van dolgozni?

Figyelt kérdés
Minden drága a lakások, az élelmiszerek minden. Nyugati árak vannak lassan de a magyar munkáltatók nem arról híresek hogy emelnek a fizetéseken. Úgy gondolkodnak hogy minél profibb munkavállaló és nekik minél több bevétel meg profit. Csak így meg aki nem vállalkozó nem tud megélni egy alkalmazotti fizetésből viszont vállalkozáshoz meg rengeteg pénz kell sajnos.
2021. okt. 16. 11:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Kérdező, van Ellátási lánc-menedzsment mester diplomád és szakmába vágó tapasztalatod?


Ha nincs, akkor nincs miről beszélni. :D


#17-es voltam.

2021. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
21 es van igen
2021. okt. 16. 13:04
 23/39 anonim ***** válasza:
Fura mert nekem is és en 400-at keresek, teljesen home-office munkával, pedig egy éve van diplomám.
2021. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
39%
120 ezerbol is tudtam félrerakni, nem egy egész alberletet béreltem ki, hanem csak egy szobát. Nem költöttem autóra. Mikor nettó 250ezret kerestem, akkor már a felér minimum félre tudtam rakni. Vettem egy 35nm2-es lakást Kecskeméten. Most nettó 340ezret keresek, a párom (aki férfi) nettó 220 -körül szokott és építketünk. Rinyálni persze egyszerűbb, mint tenni valamiért
2021. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
24 es:Az egy nagy kamu amit írtál. 120 ezerből neked hogy jött ki 1 hónapban a kaja? Vagy csak kenyéren és vízen éltél? Nem vettél ruhákat nem költöttel rezsire nem szórakoztal és stb. Azért ha hazudsz akkor hazudj úgy hogy az valamennyire hihető is legyen. Nyilván azt elfelejtetted odairni hogy a szülőknek köszönheted az összes többi mást akkor úgy valóban lehet 120 bol élni.
2021. okt. 16. 13:35
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

" És ne úgy adjál elerhetoseget hogy önéletrajz kuldozgetes hanem személyesen kontakt módon."


Aztán miért adna neked bárkihez is elérhetőséget? Esetleg ne intézze el mindjárt, hogy fel is vegyenek 1M+ bruttóért? A többi Jóskát is úgy veszik fel, hogy jelentkezik egy pozícióra, interjú(k), stb.

2021. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Neked ezt dobta a gep kerdezo, ennyit sikerult elerned az eletben.

Nem mindenki lehet sikeres.

2021. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
77%

Nem a szülőknek köszönhetem és nem hazudozok. Attól, mert te felesleges dolgokra elvered és nincs pénzügyi kultúrád, attól még másnak van. A rezsi most a saját lakásomban is 15 ezer forint (4ezer az áram, 7ezer a távhő, 2 ezer a víz, 3 ezer a közös költség), míg alberletbdn laktam, ismétlem, másokkal együtt, külön szobába, akkor még ennyi se volt a rezsi, mivel több fele oszlott. Kajára meg sosem költöm el az egész havi fizum, mert minek? Minőségi alapanyagokat veszek és főzök itthon. Ruhára sincs szükségem mindem hónapra, nem gyerekek vagyunk már, hogy kikopik a térde vagy hogy kinőljük. Vegyél te is minőséginl ruhát és évekig is hordhatod.


Ezt a picsogást meg jó lenne abbahagyni, mert k.rva gáz vsgy kérdező

2021. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
13%
Ha beszélsz nyelveket, akkor irány külföld. Itthon sajnos másképp nem lehet. Az árak nagyobb arányban nőnek, mint a fizetések. A magyar munkavállalót nem becsülik meg. Itt nincs jövő.
2021. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
35%
Az en fizetesem joval nagyobb aranyban no, mint az arak.
2021. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!