Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol jobb dolgozni? A ZARA-ban...

Hol jobb dolgozni? A ZARA-ban vagy a NIKE-ban? Hálisten mindkét helyre felvennének. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Azt tudom, h mind a két helyen jutalékos rendszer van? És arról tud valaki valamit, h ha pl mindkettő helyen szeretnék dolgozni, és egyik helyre már felvesznek akkor ha utána felvesznek a másikra, akkor az TB ügyileg hogy van?

2021. okt. 18. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Jutalékos rendszer egy ruhaüzletben??? Na ilyet se hallottam… Ha még itt se jelentenek be akkor kerüld. De szerintem félreértesz valamit. Nem tartom reálisnak, hogy ruházati eladónak ne normál munkaviszonyban vegyenek fel.
2021. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Butikokban van. Pl Mayo Chixs és my77
2021. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nike.

Zarában megállás nékkül kabinozhatsz, pakokhatsz, kasszázhatsz.

Nike sokkal "nyugisabb" + munkaruha szempontjából is jobb!

2021. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
nyilván egyiknél se mivel mindkettő rabszolgatartó. inkább képezted volna magad, iskoláztad volna magad aztán nem a legalja munkák közül tudnál csak választani
2021. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es nagyon hülye vagy. Jelenleg is tanulok,Egyetemen,és mellette mindig is dolgoztam. De egyből le kell írni. Gáz vagy. A feszültségedet ne rajtan vezesd le, idióta.


1-es, aha jutalékos rendszer van mind a kettő helyen. Bementem megkérdezni. Bejelentett munka, fix fizetes van, vagyis van egy alap, és ahhoz még jön a jutalék.


3-as,nagyon szépen köszönöm a segítséget 😊. Igen a munka ruha elég király lenne :)

2021. okt. 19. 11:43
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Igen, ott az jàr évente több alkalommal + 30% kedvezményt szoktad adni a dolgozóknak a vásárlásokra.

A kettő közül a Nike sokkal jobb választás lenne.

2021. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De jó ❤️. Bárcsak felvennének, a NIKE-hoz. Köszönöm a segítséget, 3-as.


Egyébként amelyik válaszoló meg oltogatott, egy idióta. Tipikus negatív ember. Nem azt nézi, h vki igenis dolgozni akar, hanem leszól, h legalja munka.

Tanulás mellett is dolgozom.

2021. okt. 19. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Nike egyetemistának? Hanyatlik az oktatás, egyértelmű... Ezért nem érdemes az állam pénzén bejárni melegedni.
2021. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted mégis mit kéne csinálni egyetem mellett ? Nyilván olyan munka az ideális, ahol nem kell megszakadni és nem egy szellemileg megterhelő tevékenység. Meg aztán, ha valaki jogásznak tanul pl, nagyon nehéz elhelyezkedni diploma vagy tapasztalat nélkül, úgyhogy egyetem mellett teljesen jó egy ilyen ruhabolti meló is.
2021. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat okoskodni azt tud sok kommentelő. Jelenleg lassan az a felállás egyébként az országban, h mindegy, csak munka legyen. Főleg annak akinek nem tesznek a segge alá semmit es full egyedül kell megteremteni mindemt 16 eves korom ota. Kepzeld a tanulmanyaira a penzt, kajara, stb stb. Nagyokos.
2021. okt. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!