Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális bérigény gépész tervező...

Reális bérigény gépész tervezőmérnöknek?

Figyelt kérdés

Gépész tervezőmérnök vagyok kb. 8 év tervezési tapasztalattal elsősorban egyedi gépgyártás terén.

Tavasszal otthagytam az előző munkahelyem, mert már nem bírtam idegileg.

Azt hittem pik-pak találok állást, de azóta már kb. a 20. helyről utasítottak vissza. Fel nem foghatom, hogy mi lehet a probléma. A szakmai tapasztalatomon kevés fogást tudnak találni, gondolom csak a bérigényemmel lehet a gondjuk.


Mennyi lenne egy reális bruttó bérigény hasonló pozícióban Budapesten?



2021. nov. 10. 15:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
800 brutto korul.
2021. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
650-700 bruttó?
2021. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én eddig 750 bruttóval próbálkoztam szinte mindenhol.

20-ból igazából egy helyre felvettek, de ott csak 2 hetet voltam, mert mindent az én nyakamba akartak akasztani.

Most viszont már sejtésem sincs, hogy mi lehet a baj velem.

2021. nov. 10. 16:27
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Ez vidék?

750 bruttó nem létezik, hogy túl sok lenne Budapesten vagy egy nagyobb városban. Vagy juniort akarnak felvenni és nincs ekkora keretük vagy valami mással van a gond.

2021. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem. Budapest és környéke.

Úgy látom, hogy be van állva kicsit a piac, nagyon elhúzódnak az interjúk, de a fő gond lehet, hogy inkább velem van.

Talán túl nyílt és őszinte vagyok. Gondoltam, hogy már elég felnőttek vagyunk a tiszta és nyílt beszédhez és a felesleges körökhöz, de talán tévedtem. Meg kell tanulnom újra hazudni.

2021. nov. 10. 17:04
 6/20 anonim ***** válasza:

Sztem realis a 750.

Van nyelv tudasod?

Lehet oneletrajzod szar, ha nem hivtak be.

2021. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

750 baromi kevés ha kompetens tapasztalatod van Budapesten.

Eddig milyen környezetben dolgoztál milyen toolokkal?

Kiket próbáltál?

2021. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Összességében 10-ből 3-4 helyre hívnak be. Angolul jól beszélek. Az önéletrajzom elég jó, másokkal is megnézettem. Dizájn szempontjából pedig kimondottan átlag feletti (ha ez bármit is számítana).

Inventorban profi vagyok, de ismerem a Creót is. Van komolyan vehető projektvezetési tapasztalatom, sőt, vezető mérnökként hagytam ott az előző helyet, de el szoktam mondani nekik, hogy ez a vonal nem igazán vonz, inkább terveznék. Lehet többek közt ez a baj. Másra már nem tudok már gondolni.

Szinte minden létező helyre jelentkeztem már legalább egyszer, ami a géptervezés szempontjából releváns lehet.

2021. nov. 10. 20:09
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy eleg jo, csak az is lehet, hogy masik 10 jelentkezonek meg jobb. De az is eleg, ha csak 1-nek jobb.
2021. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez van Budapesten. Villamos tervezokent is 700-750 a plafon. Fehervarrol, Veszprembol kaptam ajanlatot ugyan arra a munkakorre 830, 850 bruttoert. A fovarosban tul nagy a verseny, talalni fognak olyat aki a munkat 600 bruttoert megcsinalja.
2021. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!