Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik műszak be osztást...

Melyik műszak be osztást vállalnátok el, ha nem lenne más lehetőségetek?

Figyelt kérdés

3 műszak: napi 8 óra munka

folyamatos műszak: ennek több formája létezik. pl.. 2 nap munka, reggel 6-tól-este 6-ig, utána 2 nap pihenő nap, utána meg este 6-tól- másnap reggel 6-ig, utána megint 2 nap pihenő.

Indokoljátok is meg, hogy miért.



#műszak be osztások #8 óra vs 12 óra
2021. nov. 15. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 8órás három műszakot, egy hét de, du, éjjel. Úgy könnyebb átállni, mint kétnaponta.
2021. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy ne lenne más lehetőség.


Aldiban/lidlben/penny üzletben pl csak 2 műszak van

2021. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

folyamatos műszak: ennek több formája létezik. pl.. 2 nap munka, reggel 6-tól-este 6-ig, utána 2 nap pihenő nap, utána meg este 6-tól- másnap reggel 6-ig, utána megint 2 nap pihenő.


Jobb a 2 szabadnap, mint naponta 8 órát ott xopni.

2021. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Egyiket se!


Egészségedet tönkreteszi, és szart se ér az a 15% vagy akárhány % "pótlék", amit aztán úgyse fizetnek ki.



Teljesen megváltoztat biológiai folyamatokat, hosszútávon agyműködést és személyiséget is.


A cirkaidán ritmus / belső óra nem vicc, főleg a mai világban nem az amilyen hatások érik az embert egyébként is.


A cumi az, hogy majd 15-20 év múlva jelentkezik a hatása, pont mint a dohányzásnak.

2021. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Ői rendSZARváláskori trükk, hogy a törvényi minimálbér vagy bérminimum pont úgy van megállapítva, hogy annyival fizessen többet pótlékkal emelve amiből még épp, hgy éhen nem lehet halni.


Mert már előre megállapodnak ebben a munkáltatók, és a kormány, mielőtt a törvényt meghoznák. Kvázi a kormány közreműködik a munkások munkáltatók általi kizsákmányolásásában, cserébe a foglalkoztatásért és az adóért.


Amire szavazol, az ott árul el ahol tud!

2021. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es,20 évig jártam 3 műszakba. Most 50 éves vagyok. Valóban megsínyli az egészség. Felborul a biológiai órád. Amíg fiatal vagy, észre sem veszed. Kb 5 éve csak délelőtt dolgozok, most kezd helyrejönni pl az alvásom.
2021. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4.-re.


Az élet nem kívánságműsor!

2021. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

"Az élet nem kívánságműsor!"


De nem is rabszolgasors!


Nettó 15 ft a percdijja a garantált bérminimunak 2021 ben! Röhelyes! Amit köpök többet ér!

2021. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

"4-es,20 évig jártam 3 műszakba. Most 50 éves vagyok."


Lábad, viszereid milyen állapotba?

Gondolod megéred a 75-80 évet?


Megérte?

2021. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most 3 műszakozok folyamatosan tehát nem hétfő-péntek,hanem ahogy esik.Én inkább az elsőt választanám mert 12 óra egy huzamban elég sok még ha gyakrabban is van pihenőnap.Illetve ez a 2 napos váltogatás elég rossz,ez szerintem túl gyakori
2021. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!