Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik műszak be osztást...

Melyik műszak be osztást vállalnátok el, ha nem lenne más lehetőségetek?

Figyelt kérdés

3 műszak: napi 8 óra munka

folyamatos műszak: ennek több formája létezik. pl.. 2 nap munka, reggel 6-tól-este 6-ig, utána 2 nap pihenő nap, utána meg este 6-tól- másnap reggel 6-ig, utána megint 2 nap pihenő.

Indokoljátok is meg, hogy miért.



#műszak be osztások #8 óra vs 12 óra
2021. nov. 15. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es, már meg mellett operálni, most jó. Anyagilag megérte, mert tényleg jól kerestem mindig, amúgy nem. Senki nem tudja meddig él😄

4#

2021. nov. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki sipítozik a 3 műszak miatt, de mi van velük?


Orvosok, őrök, rendvédelmisek, pénzügyi elemzők, vendéglátósok,...?


Azokkal, akik napi 12-15 órát dolgoznak, gyakran éjszaka élnek, vagy 24-48-ban vannak?

2021. nov. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12-es, azért nem mindegy, hogy őrként, el-el szundikálva, üldögélve, vagy orvosként, ügyeletben, pihenőszobával ellátva, csendes környezetben nyomod a 3 műszakot, vagy egy gyárban fizikai munkát végezve, zajban, melegben, porban, 8 órát állva, 8 órát koncentrálva, 2-3 szünettel😄.

Nem vitatom, az sem leányálom, vannak sz@r munkák ez tény.

2021. nov. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én most 3 műszakban dolgozok az audiban, de előtte volt egy munkahelyem, ahol meg folyamatos műszak volt, és nekem jobban be jött, csak mások véleményére voltam kíváncsi.

De amint lesz rá lehetőségem, váltok is.

Azt amit itt ki írtak, hogy nem fizetnek rendesen, ezt meg cáfolnám, mert ezt az audi nem meri meg játszani.

A munka az audiban kicsit monoton, de legalább normálisan ki fizetik.

2021. nov. 16. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!