Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikai mérnöknek vagy...

Logisztikai mérnöknek vagy gépészmérnöknek érdemesebb tanulni, karrier, elhelyezkedési esély és fizetés szempontjából?

Figyelt kérdés
Illetve melyek a legjobb ágazatok?

2021. nov. 23. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Gépésznek
2021. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Gépészmérnök már korántsem ér annyit mint régebben.


De egyébként ha érdekel a logisztikai terület akkor ajánlom a Gépészmérnök BSc és Ellátásilánc-menedzsment MSc kombót.

2021. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2.


Nem azért mennék logisztikai mérnökire, hogy aztán logisztikusként helyezkedjek el…

Azét felesleges egy műszaki diplomát megszerezni.


Sokkal inkább azért, hogy tervezőmérnökként, vagy a gyártásban helyezkedjek el mint mérnök, logisztikával foglalkozó cégeknél…

Tehát nem beszerzéssel, meg fuvarozással akarnék foglalkozni, hanem például okostargonca, okosraktár, modernebb és hatékonyabb csomagolás tervezésével, gyártásával.

2021. nov. 23. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindenképpen Logisztikai mérnök és utána egy megfelelő mesterképzés javasolt.


Egyébként az Ellátásilánc-menedzsment MSc nem fuvarozást jelent. :D

Stratégiai beszerzőként dolgozom és a fizetés nagyon-nagyon jó. De tudom, nem csak a pénz számít.

2021. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy jól lehet vele keresni, meg eleve nem leszólni akartam…

Csak a mérnökséghez nem hiszem hogy sok köze van.

2021. nov. 23. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Villamosmérnök, mindent robotizálni fognak még a te munkaéveid alatt
2021. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Gépész, számomra egyértelmű.
2021. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!