Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ügyfélszolgálati állásra...

Ügyfélszolgálati állásra vettek fel, időközben megnövekedett a személyes átvétel, így sokszor bolti eladónak titulálnàm magam inkább. Mennyire tartozik ez bele ebbe a munkakörbe? Éveket húztam le kereskedelemben, nem vágytam rá újra,elég volt.

Figyelt kérdés
Jogos, hogy megtévesztésnek élem meg vagy én voltam tájékozatlan?

2021. nov. 26. 03:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Változtat bármit is a tényen?
2021. nov. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A neten rendelt áruk átadása is ügyfélszolgálat.

Meg az is, amikor az ELMŰ ügyfélszolgálatánál kellett befizetni 2010 előtt a csekkeket.

2021. nov. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi áll a munkaszerződésben, mi a munkaköröd, mik a feladataid? Elolvastad egyáltalán valaha a munkaszerződésedet?
2021. nov. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat.
2021. nov. 26. 07:18
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, a lényegen nem változtat, megszokom vagy megszököm.

Munkaszerződés van, munkaköri leírást nem tartalmaz.


Tényleg csak kíváncsi voltam, de akkor én nem voltam elég körültekintő.

2021. nov. 26. 07:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj erről a főnököddel.

Nyilván teljesen nem tud kivonni ebből, de talán találtok valami kompromisszumot.

2021. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is valahogy hasonlóan jártam, felvettek X munkára, az lassan elhalt mert a legnagyobb ügyfél elment, és most valami egészen mást csinálok, amit sokkal kevésbé szeretek. Beszéltem a főnökkel, a vége az lett, hogy emelték a fizetésem (nem sokat, de nem kértem ezért jól esett) és azt mondták bírjam ki még egy darabig, ha lesz más munka átraknak. El is hiszem, hogy átraknának, mindenki azt mondja, hogy a főnök korrekt ember, csak éppen nincs most az a munka, amit szerettem csinálni. Máshová meg csak kevesebb pénzért tudnék menni.
2021. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen jogos, ha nem tetszik mondj fel.
2021. nov. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elméletileg egy webáruház rendeléseit dolgozom fel, illetve telefon, e-mail, stb rendelések, panaszok, kezelése, ezt a részét szeretem, erre is jelentkeztem.

A személyes kiszolgálás itt nem átvétel, hanem kiszolgálom a pultnál.

Mindezeket teljesen egyedül, egyidőben.


Lehet a jövő évről beszélek vele, egy próbát megér.

Egyébként korrekt, a fizetés nem rossz.


Köszönöm szépen 😊

2021. nov. 26. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!