Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztál már olyan helyen...

Dolgoztál már olyan helyen ahol kiemelt figyelmet kapott a dolgozók lelki egészsége?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk úgy gondolták, ezen is múlik az eredményes munka.


Ha igen:


1. Milyen területen/munkakörben dolgoztál, ahol ez jellemző volt?

2. Milyennek találod ezt a megközelítést? Pl. nem teher? Nem mindig van kedve az embernek lelkizni.


2021. nov. 29. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk van belső (céges alkalmazott, a munkával kapcsolatban tud segíteni) és külső coach (pszichológus végzettségű, akár magánéleti dolgokkal is lehet hozzá fordulni), hetente céges masszázs, éves menedzser szűrés. Évi 3-4 munkamentes csütörtök, péntek valami vidéki szállodában, kötelező programok nélkül. Havi egy közös vacsora, ünneplés (szülinap, névnap, céges sikerek).


Egyik sem kötelező.

HR szolgáltató cég egyébként.

2021. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Company bullshit néven szokott ez menni, de senki sem veszi komolyan.
2021. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Ja, persze, kkv-nál volt, hogy nekik számít, hogy ne legyünk kiégettek, meg családbarát cég meg blablabla. A gyakorlatban úgy nézett ki, hogy teljesítménybér, de kb szarérhúgyér, ha jó fizit akartál, a beledet kellett kihajtani, elismerés csak elméletben, buksisimi formájában. Volt néha csapatépítő, céges fotózás, karira kaptunk könyvutalványt, mikor a kulcsemberek körében erős konfliktusok kezdtek lenni, akkor volt ott egy coaching, hátha sikerül megoldani (nem sikerült).

A családbarát közeg olyan volt, hogy 100% home office (ez volt az egyetlen tényleg hasznos része). Mikor a második babám született, jó fizuval, kulcsemberként vettem ki kemény 3 hónap szülési szabit, aztán amikor mentem volna vissza (otthonról persze), alig kaptam projektet, mindig hitegettek, ígérgettek, hülyének néztek. Fél év után felmondtam, vállalkozó lettem, és vittem magammal pár ügyfelet is, akik hozzám ragaszkodtak, nem a céghez.

Ez figyelünk a lelki egészségre kb 99%ban bullshit.

2021. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk 2 évig adtak 100 000Ft-ot a szabadidő alszámlára, amit fizikai közérzetet javító szolgáltatás keretében elfogadott 4 győri örömlány is.

Sajnos 2018-tól nem adnak 1Ft-ot sem a fizetésen felül, a lelki egészség megteremtésére pedig írták a körlevélben, hogy menjünk önkéntes munkára pl. szombati munkavégzés önkéntesként.

2021. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Minket megkérdeztek, hogy mit szeretnénk amitől jobb kedvünk lesz.

Kértünk szobavirágokat és rendes székeket.

Főnökök azt mondták azt nem lehet.

Ok, akkor kértünk fizetésemelésest.

Erre inkább megadták a szobanövényt és új székeket :D

2021. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Thunderfairy ***** válasza:
50%
Kezditek elvenni a kedvem attól hogy új helyre próbáljak egy nap menni. Különösen a 9-es hozzászoló esete gondolkoztat el.
2021. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es nyilvánvaló orosz troll kategória. Csak az hiányzik belőle, hogy a cigányoknak, libsiknek, meg a migránsoknak is járt minden, tényleg csak a nemzeti érzelmű, fehér hetero férfiakat basztatták.
2021. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!