Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy IT recruiternek zavaró,...

Egy IT recruiternek zavaró, hogy hatalmas fizetéseket kínál embereknek, miközben az ő fizetése jóval kevesebb?

Figyelt kérdés
Vagy könnyű ezt megszokni?

2021. nov. 30. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Komolyabb fejvadász cégeknél brutál jutalékok vannak. Ne gondold hogy lényegesen kevesebbet keres mint Te, ha pedig partnerként dolgozik akkor simán lehet hogy a többszörösét:)
2021. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 BeefEater ***** válasza:

Fejvadászoknál nem ritka az egy havi fizetés jutaléknak. Tehát minél többért helyez el téged ő is annál többet kap.

De ez pont ugyan olyan mint a bankban az alulfizetett pénztáros: fél óra alatt több pénzt kezel, mint a havi fizetése.

2021. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11 hol vannak ilyen milliokat kereso recruiterek?
2021. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok. Több millió nettó már európai szinten is teljesen korrektnek mondható, jó tudni, hogy így megfizetik itthon a recruitereket.

Az mit jelent, hogy "partnerként" dolgozik? Nem ismerem ezt a terminológiát.

2021. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A bért a partnercég kínálja, de nyilván nekem az a jó, ha minél magasabb ez az összeg. Minél többet kap a jelölt, én is annál jobban járok.

Lehet milliókat keresni, csak durván sokat kell dolgozni, túlteljesíteni a többieket, túlélni a layoffokat, és nem sablonos, jó szakembernek lenni. Ja és nem árt embernek maradni közben.

2023. okt. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!