Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire életszerű,reális...

Mennyire életszerű,reális cél,mennyire lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a tervem,hogy elmegyek egyetemre,mert így 26évesen jöttem rá,hogy egy érettségivel amiben most vagyok nem lehetek jobb...

Most per pillanat kukásautón dolgozom.

Mérnökire mennék, győri egyetem,itt is dolgozom.

Munka reggel 6tól max 1ig. de általánoságban elmondható,hogy 11felé végzünk.

Így szerintetek belefér egy mérnöki képzés, levelezőn?

Vélemény?


2021. dec. 11. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem tudod kiszámolni, hogy mi a különbség a 11:00 - 13:00 és a délután kezdődő képzés között akkor szerintem maradja a kukásautón.
2021. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tessék? nem értem amit írsz.
2021. dec. 11. 17:43
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Gondoltam.
2021. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn nyilván belefér, mert péntek délután és szombaton vannak az órák. Viszont munka mellett nem lesz egyszerű, a legtöbb estéd rá fog menni, de a tanulás mindig megéri.
2021. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

Másik meló kellene szerintem,

még egy biztonságiőr munka is nyugisabb,

mint az a kukásmeló.


Én a mérnökképzés helyett egy műszaki angol nyelvvizsgával kezdeném, ha még nem lenne meg. Különben nem biztos, hogy érteni fogod a szakirodalmakat.

2021. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
:/ értem
2021. dec. 11. 17:57
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak akkor milyen lehetőségeim lennének, nem szeretnék életem végéig fizikai munkát végezni... és így érettségivel mivel semmihez nem értek, nem vesznek fel sehova :/
2021. dec. 11. 18:18
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Ne hallgass rájuk! Tanulj! Megéri! És baromság szakmai angollal indítani, ráér arra még! Hülyeségekkel kár elijeszteni, felesleges!


Jelentkezz és tanulj!


Én heti 40-50 óra meló mellett járok egyetemre levelezőn, jövőre végzek.

Ha én meg tudtam oldani, te is.

2021. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

"Én heti 40-50 óra meló mellett járok egyetemre levelezőn, jövőre végzek."



Mérnök szakra?

Vagy szociológiára?


Nem mindegy!!!

2021. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Azért is kezdenék inkább nyelvvizsgával, mivelé egyrészt úgyis kelleni fog, másrészt ha az megvan akkor már érettségivel is kapsz egy kultúráltabb melót, ami lehet recepciós, vagy autóértékesítő is. Én ismerek olyan ex-légikisérőt aki a nyelvtudásának köszönheti, hogy porsche-kat árul és havi egymillió körül keres vele a jobb hónapokban, de a rosszabbakon is megvan az félmillió tisztán az 1% os jutalék miatt.


Szóval nem biztos, hogy egyből az egyetembe kellene fejest ugrani, előbb az anyagiak legyenek stabilak, és kissebb távú tanulmányi célt tűzzél ki amit könnyebb elérni.


Egy diplomát sem osztogatnak könnyedén a mérnökdiplomákat meg főleg nem!

2021. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!