Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire lehet bírni a havi...

Mennyire lehet bírni a havi 210-220 órás nagy koncentrációt igénylő munkát?

Figyelt kérdés

Nem elsősorban fizikai, de bőven vannak fizikai elemei is...

Egy szakmunka.


Szerintetek hosszútávon mennyire lehet bírni?


22 éves férfi vagyok és teljesen kezdőként nettó 315 ezret kapnék.

Ami ugye 1500 forint körüli nettó bér / óra.


Szerintetek ez mennyire számít jónak?



2021. márc. 4. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Sztem 22 evesen teljesen jo, meg akkor is ha ennyit kell dolgozz erte
2021. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Ne viccelj, ez napi 6 óra munkát jelent. A normál munkaidő 8 óra, plusz még 12 órázni is szoktak sok műszakban mellette.
2021. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez nem napi 6 óra munkát jelent.

Heti 5 napban 10 óra...

2021. márc. 4. 18:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Nap 6 óra munka esetében ha egy hónapban 31 napból 31 napon dolgozol, az is “csak” 186 óra.
2021. márc. 4. 18:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Havi 200 óra felett leginkább az orvosok szoktak dolgozni, de abból több óra “csupán” ügyelés.
2021. márc. 4. 18:26
 6/17 anonim ***** válasza:
7%
Tessék? 210/31 = 6. Hogy sikerült 10 órára kiszámolnod ezt?
2021. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja napi 6 óra ha hétvégén is dolgozna és egy hónap 37 napból állna. Ez havi 20 munkanappal számolva napi 11 óra munka ami azért nem kevés.

Es viszonyítási épp, az átlagos havi 160 órára visszaosztva 230 ezer lenne.

Hat figyelj, hosszútávon ez biztosan nagyon megerőltető lenne és szerintem a fizetés se olyan mértékű hogy megérné. A kérdés az, hogy milyen más lehetőséged van, ha nem sok akkor próbáld meg.

2021. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a bajom vele főleg amúgy, hogy emellett levelezőn sem lehet tanulni, annyira sok... Sőt még otthon, mondjuk nyelvet tanulni is necces, mert egyszerűen nem marad energia.

És a fizetés sem annyira sok, ennyit gyárban is megadnak / óra, csak sokkal kevesebbet kell egy hónapban dolgozni (általában olyan havi 176 órával, egy gyárban már a havi +1 szombati “nem kötelező jönnöd, de azért dögölj meg ha nem jössz” munkanapot is le tudtad és olyan 250 körül lehet így hazavinni...

És amellett még egy levelezős vagy távoktatásos szak is belefér.


Csak amúgy a szakmám érdekel is, meg sajnálnám kidobni az ablakon a képzési időt és az árát...


Azt nem tudom, hogyha már lesz egy kis gyakorlatom, akkor vajon megengedhetem e majd magamnak, hogy napi 8 órás heti 5 napos munkaidőm legyen, mert ha igen, akkor ezt kivárom és akkor megyek egyetemre...

2021. márc. 4. 18:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, ez igaz. De hallgatóként dolgozhat hétvégéken is (semmi nem tiltja), azt hittem így érti, ez a nehézség benne.
2021. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Egyébként izometriás csőszerelés a munka, hegesztő végzettséggel.


Nyílván ebben lehet bőven fejlődni, előrelépni, méghozzá elég sok irányba, csak mégis azért azt látom hogy 80% akikkel találkoztam 40-50 éves és nem tartanak előrébb sokkal.

2021. márc. 4. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!