Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kisebb cégnél dolgozók, kerek...

Kisebb cégnél dolgozók, kerek évfordulón (pl. 10.) kaptatok valamit? Esetleg kerek születésnapon? Elvárható?

Figyelt kérdés

Kb. 30 fős cégnél dolgozom, és én még egy e-mailt sem kaptam az amúgy jó fej főnöktől (most itthonról dolgozom), pedig egy kollégámnak hasonló alkalomból tudtommal wellness-hétvége volt a jutalma kisebb összejövetel során.

A megemlékezés kerek születésnapról nem akkora elvárás, de jól esett volna. Az mondjuk az előzőnél sem volt.


2021. dec. 13. 08:00
A kérdező szavazást indított:
Mindkettőnél elvárható
Kerek évfordulónál elvárható
Kerek születésnapnál elvárható
Egyiknél sem várható el
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

20 éve leszek lassan egy sutyerák kkvnál. Soha egy fillér jutalmat egy szál virágot de még egy köszönömöt se kaptam, se 5, se 10, se 15 évnél és 1 év múlva eljön a 20. év és akkor se fogok.


Viszont "élvezhetem " a minimálbér + 10% -os "álombért" lassan 20 éve.

2021. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
És kis cég max 20 fővel de még annyi se és 20 éve azonos tajparaszt főnökkel.
2021. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
60 fos cegnel dolgoztam, 5 10 15 20 evre mindig kaptak a munkasok valamit, minden evben a munkaltato karacsonyi bulin megemlekezett a ceg everol, elmondta mi ment jol mi nem, kihirdette az evfordulosokat, minden alkalmazott kapott karacsonyi ajandekot... 20 evnel az egyik munkatars ha jol tudom egy 250000 erteku pct kapott, elore le volt vele beszelve persze, de akkor is, szerintem szep gesztus
2021. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és szavazatokat. Nem én pontoztam le mindenkit, gondolom az a sutyerák csak benéz, lepontoz, és megy a következőhöz, vissza sem néz többé.
2021. dec. 13. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
de olyanról is tudok aki 10 éves jubileumi pénzt kapott volna (ami 3 havi bér!!), és a cégvezető kitalálta hogy ő aztán nem fizet semmit és a 10 év elérése előtt 2 hónappal kirúgta. csak azért hogy ne kelljen fizetnie
2021. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 év után már 1 havi végkielégítés jár, 5 év után 2 havi, 10 év után 3 havi. Én lehet, hogy bepereltem volna.
2021. dec. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!