Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt a részt inkább ne írjam...

Ezt a részt inkább ne írjam bele az önéletrajzba, vagy maradhat?

Figyelt kérdés

"Bemutatkozás:

18 éves vagyok, természetesen pályakezdő. Egészen kicsi korom óta érdekelnekaz autók és a motorok, ezért a korom ellenére nem csak felhasználói szinten vagyoktisztában azok működésével. Ezt azért tartom fontosnak megemlíteni, mert nem egy utolsó szempont lehet, hogy egy sofőrnek ne okozzon gondot egy esetleges kerékcsere, vagy a meghibásodás pontos leírása. Tanulékony vagyok, kifejezetten szeretek új dolgokkal megismerkedni. "

Egyáltalán kell bemutatkozás egy önéletrajzba, vagy elég csak a nyers adatokat leírni?



2021. dec. 15. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Mi az, hogy Természetesen pályakezdő? Nem tudom miért kellene egyértelmű legyen, holott ebben dolgozom. Csinálj egy fület, hogy munkahelyek és annyit írj alá, hogy "Nem rendelkezem munkatapasztalattal"

Szerintem már csak a helyesírási hibák végett se írj két mondatnál hosszabb szöveget.

2021. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Termeszetesen palyakezdo, en duplan nyomtatnam ki az oneletrajzod hogy 2x tudjam ledaralni :)
2021. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A kutya nem kíváncsi erre egy önéletrajban. Ráadásul gyerekes és banális a szöveg. Hagyd ki az egészet.
2021. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nyers adat+motivációs levél amikor jelentkezel egy állásra de nem muszalj csak egy plusz
2021. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

2#, hol dolgozol, hogy még kinyomtatod az önéletrajzot?


Állami szektor?

2021. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
#5 A legtöbb helyen elfogadott az a jelentkezési forma (általában ahol van kontaktus a dolgozók és más emberek között), hogy nyomtatott formában el lehet juttatni a vezetőséghez. Ahol ismerős ajánlja a munkavállalót, ott is szokás. Nem csak interneten keresztül van lehetőség állásjelentkezésre. Sőt abból a szempontból előnyös is lehet, hogy a vezető egyből kommunikálhat vele, ha mást nem, akkor néhány mondatot. Amennyiben ez alapján nem szimpatikus vagy nem alkalmas, akkor azonnal közölheti, hogy nem alkalmas vagy az állást betöltötték. Így nincs igazából felesleges időhúzás, hogy átnézni a kompetenciákat, a stílust igazából mar ismeri a vezető, nem kell várakoztatni stb. Elég praktikus, főleg egy papír alapú társadalomban.
2021. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Már az első mondat teljesen felesleges és garantált bukta már csak a stílusa miatt is. A többi meg szimpla semmitmondás.


Mi az hogy "egészen kicsi kor"? Meg mi az hogy "érdekelnek az autók"? Mindenkit érdekelnek egészen kicsi kora óta.


Az mit jelent, hogy nem csak felhasználói szitnen vagy tisztában a működésükkel? Főleg, hogy utána azt írod kerékcsere, ami alapvetően felhasználói szint.


Az ilyen tanulékony vagyok meg szeretek új dolgokat megismerni is csak felesleges töltelék mondatok.

2021. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

6#


Tényleg nem tudom miről beszélsz, szerintem kèt különböző alternatív valóságban élünk.


5 éve dolgozom, 3 éve a saját kiválasztási folyamatban is részt veszek, illetve a munka során szoros kapcsolatban vagyunk munkaerő közvetítő cégekkel, fejvadász cégekkel, professional service cégekkel, és jól bele làtok a HR folyamataikba, de én az 5 év alatt 1x sem láttam, hogy bárki kinyomtatta volna az önéletrajzot, ilyen rémtörténet utoljára kkv vagy àllami szektorból hallottam.

2021. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!