Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iszonyú stressz, túlóra,...

Iszonyú stressz, túlóra, kizsigerelés. Minden "modern" munkahelyen ez megy?

Figyelt kérdés

Van egy megye székhelyen vidéki szinten elég jól fizető állásom, fizu, cafeteria, jó távmunka stb. Ezek szépek, viszont cserébe nincs életem, reggel 8kor beesek itthon a gép elé és este 7ig ezt ütöm, iszonyat stressz, iszonyat nyomasztó. Van, hogy hetvégén is oda kell üllnöm a gép elé. Eenyit azért nem fizetnek. Kiráz a hideg ha arra gondolok hogy még 40 évig ilyesmi munkákat kell csinálnom...

Ti, hogy birjatok ezt?

Maga a munkáltató az jó, emberek is, de a munka az orbitális szivatás... sok kis apró dologra kell figyelni, nehogy elcsesszünk valamit mert mindenből lehet valami baj.



2021. dec. 16. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nyilvan a vilag osszes modern munkahelyen ez megy, mivel te ezt tapasztalod a tieden.
2021. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
emberke ez egy kerdes, volt és vagy pár haverom aki tök ugyanezeket mondja.
2021. dec. 16. 22:15
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Éppen cégalapításban vagyunk, szükség van rám én meg szívesen csinálom. De jó főnököm van, igyekszik figyelni erre is. Nem csak a cég, én is kezdő fázisban vagyok és az ilyenkor beletett munka rengeteget ér. Motivált vagyok és optimista a jövőre nézve.
2021. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem olyan munkahelyeim voltak, ahol nem kellett csinálni semmit, cserébe szar volt a fizetés, és szarháziak a kollégák.
2021. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem dolgozom ingyen, ez alaptétel. Olyan céget kell találni, ahol ez nem is elvárás.
2021. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Annak stressz, aki hagyja. En is Home Office-t tolok a jarvany ota, megis van eletem, pedig nem epp babot termesztunk.
2021. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy többet dolgozok meg erősebb a tempó, mint pl a szüleim idejében volt.
2021. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
utolso nekem is ez, es sokkal nagyobb a stressz...
2021. dec. 17. 05:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyre több helyen gondolják úgy, hogy otthon többet tudsz dolgozni, és lógni is.

És a folyamatos előre előre tervek miatt ki is használja a munkáltató. Én két éve égtem ki, és visszafelé léptem. Azóta csak egy "dilis" kollégával kell dolgoznom, ugyanakkor nulla felelősség, szinte semmi munka, vagy olyan, amit az évek és a rutin miatt jól és gyorsan meg tudok csinálni, azért fizetnek, hogy semmit se csinálok. Annyi, hogy itt nem preferált a HO.

2021. dec. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

utolsó: ez milyen munkakőr? :)

Az a baj, hogy visszább lépesben en nem latok fantáziat, mert hiába kapok kevesebb pénzt vagy akar kevesebb a feleloseg attól még ugyanúgy lehet stresszes a helyzet egyéb körülmények miatt.. ha szoros határidők vannak vagy bunko bunkó a főnok

2021. dec. 17. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!