Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúm lesz a Vodafone-...

Állásinterjúm lesz a Vodafone-nál Miskolcon. Hogyan készüljek rá?

Figyelt kérdés

Ti hogyan készültetek/készültök az állásinterjúkra. Ügyfélszolgálati munkatársnak jelentkeztem, s behívtak. Milyen jellegű kérdésekre számíthatok? Több körös lesz az interjú (azt mondták), s valami teszt is lesz benne.


Nézzem át az angol nyelvtant, ismerkedjek a céggel, hogyan készüljek?


Köszönöm!


2010. szept. 7. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom lesz stresszinterjú. Hogy reagálsz a stresszre stb. Nekem egy kamu állást kínáló cégnél lett volna és törölték a kérdésemet, amiben szerettem volna minél többet megtudni róluk.
2010. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is voltam ott!ÉS baromi idióta felvételi van...az utolsó 3 tesztet már kise töltöttem!Megalázó ami ott emgy!Abból a csapatból amibe voltam cska diplomások kellettek!persze érthető!De nekem ami nem tetszett az az h 3 hónapig tanulni...szívni bejárni 33e Ft-ért ráadásul ha nem siekrül hiába volt az egész szar..pff ez nagyon gáz!Én inkább kerestem másik melót!Neked sok siekrt
2010. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű kérdések? PL Rajzold le magad:D

Elektronikai dolgokban is legyél ott!

Angolt vedd át mert nem akármilyen teszt van!Én spec németes hozzá se tudtam fogni:)ÉS lese sz.rták

Ha a felvételiztető csak nem kérdezget téged mikor magadról kell beszélni akkor halott ügy...

2010. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Be lehet azért kerülni? Nehéz? Próbáltam mindenfelé állást találni, de mostanra minden reményem elveszett. Csak ez maradt, s érdekelne is ,úgyhogy remélem, hogy sikerül.

Mennyi ideig tartott az interjú?

2010. szept. 7. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

9-11.30 Én már bese akartam kerülni...:) annyit tanultak ott a semmiért hogy hihetetlen!Tisztára mint a suliban...még rosszabb!Nem mertem elmenni csak úgy ezért az utlosó teszteket kise töltöttem hogy hátha elküldenek...és sikerült:)passzív voltam:D

Mi a szakmád?

2010. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tanár vagyok. Tisztában vagyok a feltételekkel, s korábban közgazdasági szakközépbe jártam. Mivel tanári állást nem sikerül évek óta találnom (csak óraadóit, teljes állást nem), így váltani kell. S azért annyira rossz feltételeket nem ígérnek. Persze lehet, hogy aki ott dolgozik x idő óta, mást mond.

Minden esetre nekem most nagyon jó lenne, ha jól sikerülne és bekerülnék a tanfolyamra, s utána felvennének.


Engem 1 órára hívtak, akkor gondolom olyan 5 körül már végzünk.


Kedves utolsó, te milyen feladatokat tapasztaltál? Nehéz, vagy szimplán meg lehet oldani, be lehet kerülni.

2010. szept. 8. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Megalázó!

Diplomád van meglesz az a "felvételi" bár elég nevetséges a rajzold le magad része a dolognak!

Attól függ milyen csapatba kerülsz!Nekem nem volt diplomám...esélyem se volt!A számítógépes illetve a telefonod operációs rendszeres dolgokkal legyél tisztába!Olvass utána a vodafone oldalán!

Pl én azt nem tudtam hogy mi az az Android...és az már minusz!Mosmtár a reklámokból tudom:)

Helyileg hol laksz?

2010. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami nagy számítógépzseni, gőzöm sincs még a saját mobilom operációs rendszeréről vagy miről. Azon kívül, hogy a gépemen windows vista van, nem tudok róla többet mondani. Nem vagyok analfabéta, de ennyire részletesen nem tudok semmit. Használni tudom a word-öt, excel-t, power pointot, de kb. ennyi.
2010. szept. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!