Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az új embert a munkahelyeken...

Az új embert a munkahelyeken miért nem akarják sehol sem betanítani?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

A betanító gyakorlatilag feleslegessé válik, amint átadta minden tudását.

Ezt ki is használják a legtöbb helyen.

2021. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Normális helyeken ez nem így van. Én például két hete azzal dolgozom, hogy megtervezzem a január elején kezdő új kolléga betanítását.
2021. dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
2021. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Time is money, friend!
2021. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyrészt bugyuta általánosítás. Másrészt, mert a betanítónak ez plusz teher. Vannak erre motivációs módszerek...
2021. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
De akarják
2021. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Eddig háromszor váltottam munkahelyet. Lehet hogy nincs szerencsém, de mikor kezdtem az elődöm már nem dolgozott ott. Volt ahol kaptam egy listát a folyamatban levő projektektől volt ahol még azt sem.

Mivel megvan a szaktudásom mindegyik helyen megoldottam.

2021. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk pl azért, mert az új belépő többet keres, mint a főnök.
2021. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a mai fiatalok többsége nem akar dolgozni. És ha mégis idevetődik valaki, akkor a betanító kollégának is kell egy kis jutalmat adnom a fizetése mellé, hogy dolgozik helyetted is, felügyel, mutatja és dokumentálja, hogy mit csinálsz. Aztán egy hónap múlva azt mondod, hogy ez neked túl sok, és lelépsz. Én pedig teljesen feleslegesen égettem el egy fél milliót... és kezdhetem előlről.
2021. dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Mert a sima dolgozó is túlterhelt és a főnök gyökér, nem vesz le a dolgozó napi teendőiből. Volt már hely, ahonnan emiatt jöttem el, nekem kellett "könyörögni" a munkáért, nem tanítottak semmit, akkor szevasztok, kerestem helyet, ahol komolyan vesznek.
2021. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!