Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen olyan munkahelyek...

Milyen olyan munkahelyek vannak, ahol sokat kell utazni?

Figyelt kérdés

Pl steward, pilóta.


És amire még az ember tud jelentkezni felnőttként is. Pl pilóta-képzésbe már nem kezdenék bele 29 évesen.



2021. dec. 27. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
kamionos, buszsofőr, futár
2021. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Repülésre gondoltam elsősorban.
2021. dec. 27. 10:09
 3/11 subrette ***** válasza:
86%
Diplomata, külkereskedő, multinacionális cégek munkatársai, tudományos területen dolgozók, ritka, speciális műszereket szervizelők, ...
2021. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Multiknál és olyan cégeknél, akik ugyan nem multik, de térben kiterjed partnerhálózatuk van.
2021. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nemzetkozi szervizmernok, szerviztechnikus.
2021. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"2/2 A kérdező kommentje:

Repülésre gondoltam elsősorban."


Viccelsz???


Volt csajom fia vízereS pilóta. Sok helyen jogi, meg Covid helyzet miatt a gépet sem hagyhatják el, vagy maximum kíséret mellett a szállodába mehetnek, majd vissza.


Viszont!


Másik barátnőm volt hajón. Ott egy csomó helyen volt több napos kikötésük.

2021. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Triviális, de nem a COVID-ra gondoltam most. Hanem általánosságban, ha majd kicsit kijutunk ebből a válságból...
2021. dec. 27. 11:14
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
Egy időben a gabonaipar körzeti minőségellenőr voltam. Az egész megye összes raktára, malma alám tartozott, és soha senki nem tudta, hogy hol járok éppen.
2021. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért, a repülésben mit szeretnél csinálni ezeken kívül, ami utazással jár? Bár ahogy írták, ez sem a fapadosokra igaz, egy Emiratesre már igen.

Földi dolgozóként a reptérhez vagy kötve, persze külföldi reptéren is lehet dolgozni. Esetleg repülőgép baleset kivizsgáló, de ilyet nem nagyon lehet Magyarországon tanulni, pontosabban nem az NTSB tagja leszel, aki kiutazik.

2021. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem szeretek repülni. Ha pl egy tárgyalás miatt kell, az se gond.
2021. dec. 29. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!