Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tehetek róla, ha a főnököm...

Tehetek róla, ha a főnököm nem ad munkát?

Figyelt kérdés
29 éves jogász vagyok, ez a 3. munkahelyem, az előző kettőben sem kellett megszakadnom, de mostanra már nagyon terhessé vált a semmit tevés. Tudatában vagyok, hogy ez fenntarthatatlan, az érdekelne, hogy aki esetleg szintén bullshit munkát végez vagy nem kap elé vagy méltó feladatot, az hogyan kezeli a helyzetet.

2022. jan. 4. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálom a saját projektemet (blogírás, crypto trading, illetve tanulom az IT szakmát tovább) :)
2022. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehetsz. Én mindig kérek feladatot, ha nincsen. Ezért is vagyok még most is az 1. munkahelyemen, normális feladatokkal, jó pénzért, ami fiatal jogász esetében elég ritka.


Nem vagy elég ambíciózus, már rég felálltál volna, ha bármit is el akarnál érni ezen a pályán.

2022. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évekig csináltam, egyetemi beadandókat írtam egész nap
2022. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BeefEater ***** válasza:

A másodikkal értek egyet. Amikor elfogy a munkám mindig odamegyek a főnökhöz és szólok neki, hogy jöhet még feladat.

Éves értékelésnél figyelembe szokták venni :)

2022. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!