Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lipóti pékségben eladóként...

Lipóti pékségben eladóként mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Behívtak egy állásinterjúra, de szeretném tudni hogy megéri e kivenni szabadnapot az interjúra szóval szeretném megkérdezni mennyi lehet ott az órabér?
2022. jan. 5. 02:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éhbért. Be sem jelentenek. Ki sem fizetnek. Ócska hely.
2022. jan. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben hanyagolnám. Egy ismerősöm dolgozik ott, könyörögni kellett nekik, hogy egy fél év után bejelentsék, de ugyanúgy irreális órakat dolgozik egy héten, többször van hogy egy nap 14 órázik. Ráadásul hajnali 4-5-re kell járni. Órabére az olyan 950-1050 körül mozog...

Ez most csak egy példa, de másoktól is csak rosszat hallottam róluk...biztos mindenhol kicsit mások a körülmények de nem hiszem hogy fizetésbe pl. akkora különbségek lennének.

Nem tudom mi a jelenlegi munkahelyed, de akkor már inkább menj el BÁRMELYIK boltba, áruházba.

2022. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl sok pénz elmegy a focisták fizujára, a tiedre már nem maradna.
2022. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekhez hozzátenném, hogy 600 ft egy párizsis szendvics, kb 400 százalékos haszonkulccsal dolgoznak, biztos nem telik belőle bejelentett, normális fizetésre... Ja de, csak akkor vállalkozó patkányféregnek nem lenne meg a ferrari 1 év alatt. Kerülendő, mint az összes magyar / cigo vállalkozó.
2022. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minimálbér, túlórát nem fizetnek, illetve örülj ,hogy ha be vagy jelentve.
2022. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!