Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra berendelésnél...

Állásinterjúra berendelésnél a cégeknek eszükbe sem jut, hogy az ember esetleg állásban van és nem tud akármikor menni? Ilyen de. 10-11re megy du 13ra minek hívnak be?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 13:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Talán eszükbe jut, de ugye ők is dolgoznak, és nem biztos, hogy a szabadidejükből akarnak áldozni arra, hogy téged meghallgassanak. Ne feledd, hogy nekik ez a munkájuk (része), és te éppen azon morogsz, hogy a te kedvedért nem túlóráznak.


Ez persze függ attól is, hogy mennyire tűnsz értékes munkaerőnek. Ha abszolút akarják, hogy ott dolgozz, meg lehet velük beszélni, hogy neked tetsző időpontban, esetleg akár munkaidő után foglalkozzanak veled. Ha viszont te egy vagy a húsz jelentkezőből, és nagyjából mind a húsz ugyanolyan jó lehet nekik, akkor nincs miért kivételt tenniük veled.

2022. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

"és te éppen azon morogsz, hogy a te kedvedért nem túlóráznak."


de én meg oldjam meg, és verjem magam mínuszba a munkahelyemen (korábbi elmenetel =kevesebb bér, vagy fogyó szabi)


tehát őket ne érjen semmi negatív (tovább benn maradnak) de engem érjen . világos.

2022. jan. 12. 13:20
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Te akarsz oda menni dolgozni, te tegyél érte.

Nehogy már ők baszakodjanak az miatt pluszba mert te szeretnél ott dolgozni.

Kicsit sokat gondolsz magadról, majd puccba veri magát az egész cég mert éppen elmész állásinterjúra amiből aztán lehet nem lesz semmi.

2022. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha Te kellesz a cégnek akkor ők fognak engedni és rugalmasan hozzáállni.

Ha neked kell az állás annál a cégnél akkor pedig te.

Ennyi.

2022. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtam, valószínűleg rajtad kívül is van jelentkező, így számukra semmivel nem vagy értékesebb annál, aki hajlandó arra a napra szabadságot kivenni.

Ezen lehet morogni, akár lehetne érvelni is amellett, meg el lehet vitatkozgatni, hogy ez igazságtalan, vagy nem, de ez van. Ha kell a munka, megoldod, ha nem, akkor morgolódsz magadban tovább.

2022. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

#6 Na akkor olvasd végig őket. Hisz már volt ez a kérdés ezek szerint. Ott sem lesznek kedvesebb válaszok.

És még mi vagyunk a gyökerek. Bocsánat felség. :D

2022. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

" Ott sem lesznek kedvesebb válaszok."


csak ott mintha olyanokat javasolnának hogy mondjam meg (ÉN mondjam meg:...) mikorra megyek... és a cég majd megoldja hogy fogad....


na most akkor mégse én mondjam meg? mégiscsak oda jutunk hogy megyek amikorra hívnak és csá?

2022. jan. 12. 13:36
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
fuu ez valami rossz osszeszerelo lehet, aki targoncasnak keszul egy masik ceghez😂
2022. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Nézd. Ha tucatmunka és kvázi minden második embernek van hozzá kompetenciája akkor biztosan nem fognak szarakodni. Mész mész ha nem akkor nem.

Ellenben ha teszem azt erősáramú villanyszerelő (tudja a bánat mi a pontos neve csak úgy mondtam valamit) vagy alpinista papírral és mellette még van ilyen olyan számukra hasznos tudásod akkor lehet a küszöbödön fognak térdelni.

2022. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy.
2022. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!