Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnál egy ilyen állást?

Elvállalnál egy ilyen állást?

Figyelt kérdés

Elvárások:

-mesterdiploma

-heti 32 óra kötelezően a munkahelyen töltött idő

-otthoni készülés, adminisztráció heti 10-15 óra között

-heti 6, havi 30 órában ​elrendelhető a fizetetlen helyettesítés


Amit a munkahely kínál:

-nettó 172 ezer forintos fizetés

-34 ezer forintos pótlék

-cafeteria nincs

-lakhatási támogatás nincs

-13. havi fizetés nincs

-év végi bónusz nincs



2022. jan. 15. 17:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Nyáron fizetett szabadság 3 hónap."


Július 10 - Augusztus 15


Édesanyám tanár, szóval pontosan tudom, hogy mennyi az annyi.

2022. jan. 15. 23:21
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

tehát édesanyád egy negatív besavanyodott pcsa, te meg egy bunkó fasz. szegény csaj, nem csak a társadalom, de a családja se tartja majd semmire. igen, szrul lesz fizetve, igen, nehezen fog megélni, de ezt akarja, akkor jó eséllyel boldogabb élete lesz így (miután titeket kikukázott) mint lenne mondjuk... informatikusként(?)

mondok neked valami vicceset, van egy öcsém, négy évvel kisebb nálam, osztályelsők között volt egy elitgimnáziumban, volt vagy 490 felvételi pontja. lehetett volna bármi, agyonkereshetné magát valahol a kutatás élvonalában vagy valamelyik új kutatóközpontban, bármit de bármit megtehetett volna ebben a világban, és egyszercsak bejelentette, hogy tanárszakot ír be első helyre. én meg annyit mondtam neki, hogy kitűnő választás, fantasztikus tanár lesz belőle, ha bármire szüksége van, ott leszek. ahogy lennék ugyanúgy, ha elment volna bármilyen másik szakra. ennél többet idősebb testvérként nem kell tennem.

2022. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van 12-es, csak a stílust nem választottad meg jól. :)


Fiamban látom bizonyos dolgokra a tehetséget. Mit ád Isten, egy olyan szakmát választott, amiben elképzelni sem tudom Őt. Nem beszéltem le róla, csak megkérdeztem, hogy biztosan ezt akarja? Innentől kezdve mindenben támogatom, és megfogadtam, bárhogy alakuljon is az élete, soha nem fogom azt mondani neki: " Ugye, én megmondtam..."

2022. jan. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sztem csak az megy tanárnak, akinek anyagilag nem volt gondja gyerekkorában és nem tapasztalta meg azt, h a szuleinek is viszonylag kevebb penze van illetve azt h így neki is viszonylag kevesebb pénz jut. Így nem tudja azt elképzelni, h milyen az amikor nem vesznek meg neki egy 10ezres cipőt és át kell menni a kínaiba az 5ezresért, mert 5ezer forint is ennyire számít. Nem igazán érzik a pénz fontosságát, mert mindig volt. Írod, h apukád jól keresett, hát innen jön a dolog. A húgod nem olyan racionálisan áll a dolgokhoz, mint te. Te megértetted, h felnőttkorban magadnak kell biztosítani, azt a színvonalat, amit régen a szüleid tettek.


A másik meghogy látja anyukádat, ő is tanár, jól él, hisz ott van apud fizuja is. Sztem abban is bízik, h ő is "jól" megy majd férfjhez, hiszen anyukának is sikerült tanár létére. Attól meg vonatkoztassunk el, h erősen túlsúlyos, sztem neki a fejében az van, h így is talalhat valkit, mert van akiknek pont az ilyen lányok jönnek be.


Sztem neki majd az első pár ledolgozott hónap után fog koppanni, h milyen rossz dolog kevés pébzből élni.

2022. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne dumálj bele a húgod pályaválasztásába...


Neked se esett volna jól, ha anno egy idősebb testvér belepofázik...

2022. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

-mester diplomával havi nettó 172.000-ért?

-otthoni készülés? (Otthon is dolgozni kell?)

--cafeteria nincs

-lakhatási támogatás nincs

-13. havi fizetés nincs

-év végi bónusz nincs

-34 ezer forintos pótlék

-heti 6, havi 30 órában ​elrendelhető a fizetetlen helyettesítés (ingyen munka)


Azt hittem a gyári betanított munkás/gépkezelői életem mindennek a legalja, de most olvasom van sokkal lejjebb is.


Még ha lenne érettségim, diplomám, akkor sem vállalnám el ezt az állást!


Nettó: 270.000 - 310.000 között viszek haza. Most decemberben a 13. havival nettó 502.000-et utaltak. 1 év 4 hónapja vagyok a cégnél.

2022. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
A tanárokat azért nem fizetik meg, mert könnyű szakma, általános 8 tudást kell jól tudni, a gyerekek hülyeségét leszarni, mindenre egyest adni, aztán annyi, így még jó móka is.
2022. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13, ha jól tudnék stílust választani, én mentem volna tanárira XD így inkább meghagyom ezt a kedvesebbik és jólnevelt embernek :D
2022. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!