Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ekkora közutálat a...

Miért van ekkora közutálat a tanárok ellen?

Figyelt kérdés
Ha nem lennének nem tudna itt fröcsögni a sok agyhalott.
2022. jan. 15. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

10#


Az egyetemi tanár egészen más kategória, mint a gimnáziumi, általános iskolai.

A gimnáziumi, általános iskolai pedagógusokat éri sok kritika.

2022. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert ilyen gáz foglalkozás nincs még egy,szerintem tényleg olyan buták és tehetségtelenek, sok nekik ez a kis fizetés is.
2022. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok tanárom amúgy egy undorító ember volt a maganemében. Szerencsére én jó tanuló voltam és rajtam annyira nem csattant ez. De sok rosszabb képességűt nemhogy felhúztak volna, hanem csak még lejebb nyomták a fejüket. Főleg ált suliban volt ez, sokan a tanulást alaposan megutálva mentek szakiskolába, h minnel előbb vége legyen a tanulóéveknek.

Én az autósoktanáraimmal szívtam meg kamatosan. Az egyik állandóan gúnyolódott, a másik is csak addig volt kedves míg a pénzt oda nem adtam. Volt olyan is, h azzal fenyegetett h kidob a kocsiból, amilyen undorító volt simán ki is néztem belőle, h valakivel ezt meg is csinálta.

A hatalomfitogtatás megy csak. Én a magam részéről az ilyen tanártól még azt a kis fizetést is elvenném. Az autós tanároknak az óradíját pedig levinném az állami tánárok szintjére.

2022. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%

13-as:

a gépjárművezető oktatók nem tanárok. Sem a végzettségük, sem a tudásuk nem összehasonlítható. Ne mossuk már össze, két teljesen különböző szint.

2022. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
28%

Igen, a kettő teljesen más szint.


Egyik minimálbér, másik attól jóval több.


Tanároknak első körben némi teljesítményt kellene lerakni az asztalra, majd utána lehet jelentkezni a magasabb fizetési igénnyel.

2022. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
43%

Remélem lassan ezt is elveszik tőlük, mert soknak érzem a teljesítményhez képest ezt a fizetést.


90 ezer körül lenne reális, főleg kezdő, rutintalanoknak, hiába lelkesek

2022. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%

meglepődtem, mert sokan írtak jó dolgokat.


igazából azon szoktam jókat röhögni, amikor azzal jönnek, h külföldön mennyivel többet keresnek a tanárok. ez igaz is, csak az a probléma, h a magyar egy bukott oktatási rendszer, ez ma már világosan látszik, ahogy az is, h a tanárok többsége nem állná meg a helyét a versenyszférában.


de a fő ok, h nehéz elfelejteni az általános iskolás és gimnáziumi éveket még így 30 évesen is.

sok jó képességű osztálytársam elkallódott, vagy mert nem votl szimpatikus a tanárnak, vagy mert képtelen volt úgy tanulni, mint a többség. volt egy oszt társam,aki hallás után bármit megjegyzett, írott szöveget viszont alig, de persze csak 1 tanár engedte neki, h ne jegyzeteljen, csak figyeljen.


ja, és a tanultakból jó, ha 5% volt hasznos, de legalább a sok frusztrált tanár levezethette a feszültséget rajtunk.


persze lehet azzal jönni, h rég volt, de nem látom, h bármi változott volna.

2022. jan. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
#16 Szerintem fizetést se kéne kapniuk,csinálják napi 8 órában önkéntesen úgyis ezt érdemlik,így aztán lenne motiváció a kiváló teljesítményre!Özönleni fognak tanárnak a legjobb tanulók ilyen elképesztő kilátásokkal!
2022. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!