Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiakad a főnökötök, ha merésze...

Girlll3 kérdése:

Kiakad a főnökötök, ha merészeltek betegek lenni?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok biztosak a munkahelyetekben, hogyha huzamos ideig lennétek betegek, esetleg lenne egy műtétetek, akkor vissza tudnátok menni az adott munkakörbe?

2022. jan. 17. 07:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Siman, nalunk ez nem problema
2022. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Én dolgoztam egy kisebb tervezőirodában, mint mérnök. Elmentem betegszabira, utána ahogy kiderült hogy táppénz is lesz, már ki volt téve professionra a pozim. Persze tök véletlenül vettem észre.
2022. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nincs bátorságuk kirúgni.. nem akarnak végkielégítést fizetni :(
2022. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Júniusban 1 hónap betegállcsi maszek melók miatt befigyel minden évben. Utána augusztusban 2 hét a nyaralás miatt. Év végére megint elcsúszik a maszek, november közepétől kell újabb 1 hónap.
2022. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Normális helyen nincs ebből probléma. Már ha tényleg beteg vagy és nem csak lógni akarsz.
2022. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer hiányoztam hosszabbat (1 hó) egy műtét utáni lábadozás miatt. mire visszamentem más ült a helyemen és a főnök behívott az irodába "csak 5 percre" és állás nélkül jöttem ki
2022. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És mindez 6 év után történt. mert még ha pár hónapos új ember lettem volna
2022. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7: Hát, vannak ilyen munkahelyek, de örülj, hogy megszabadultál egy olyan helytől, ahol nem bántak veled emberként. 6 év után ugye járt a 2 havi végkielégítés és remélhetőleg most valami normálisabb helyen vagy.


De mi volt az indok, amivel elküldtek? Mert az nem lehet indok, hogy egy hónapig betegszabin voltál (jogosan) egy műtét miatt...

2022. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7-es én biztos nem írtam volna alá, hogy eljövök. AMúgy ezt azért így csinálják, mert táppénz alatt törvénytelen kirúgni valakit. Én megmondtam volna neki, hogy munkaügyi pert fog kapni a nyakába ha szórakozik.
2022. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as indoknak kitalálnak valami f@szságot és odaírják, az a legkevesebb. Ha egyoldalú a papír, akkor lehet mondani a munkaügyi pert, ha nem, akkor nem írod alá.
2022. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!