Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kifli futarnak szeretnek...

Kifli futarnak szeretnek jelentkezni , megeri-e , illetve jatt fizetes teren milyen ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
Rabszolga munka. Kinek, mi éri meg? Igényektől függ.
2022. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Az szerintem eléggé beszédes, hogy amikor rendelsz finomal utalnak rá, adjál már borravalót a futárnak. Ilyenkor mindig kedvem van megkérdezni, miért, ők nem adnak neki fizetést?
2022. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nemcsak a kiflinél, de a woltnál, foodpandánál is be lehet állítani a borravalót az oldalon a rendelésnél és a semmi is választható, senki nem utalgat arra, hogy kéne. Szerintem aki ilyen sóherül áll a dolgokhoz, az sose lesz anyagilag szerencsés. Nálam állandóra be van állítva 200 Ft, de volt már, hogy sokat rendeltünk, nehéz volt az emeletre felvinni, ott kápében megdobtam még egy ezressel.
2022. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, én nem szoktam a futárnak jattot adni, ugyanúgy, mint a gyerekem óvónénijének sem, meg az autószerelőnek se, pedig mindegyik egy szolgáltatást nyújt nekem és fizetést kap érte. A jattolás csak arra jó, hogy a futár munkaadója arra hivatkozva kevesebbet fizessen neki - hosszú távon a futárral szúrsz ki.
2022. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!