Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Audiban a sorkiszolgálónak mi...

Audiban a sorkiszolgálónak mi a feladata pontosan? sokat és nehezet kell cipekedni, pakolni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azok, akik töltik a soroknál levő ládákat csavarokkal, alkatrészekkel.


Műszakos munka,könnyű fizikai.

2022. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ebben milyen szerepet kap a vontató targonca amit vezetnem kellene? targoncásnak jelentkeztem, de ezt ajánlották fel helyette
2022. jan. 22. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:

2.


Azt kell használni.Azzal viszik a ládákat a sorokhoz.

2022. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ráakasztol a targoncára (valeszeg polcos) kocsikat, amik meg vannak pakolva (valszeg) kis és közepes méretű ládákkal (5-20kg max) amikben a szükséges alkatrészek vannak. Aztán felpattansz a targira elrobogsz a megfelelő területre/állomásokhoz és leakasztod a szükséges kocsit, vagy lepakolod róla a ládákat a helyükre, üres ládákat felpakolod kocsira. KB ennyi szerintem, de nem dolgoztam még Audiban, másik gyárban így ment a szerelő soron. Láttam csak, én nem vagyok targoncás.


Egyébként Audiban mennyit ígértek neked ilyen beosztásra? Kíváncsiságból kérdezem.

2022. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nettó 1600Ft/óra de munkaerő kölcsönzőn keresztül.

csak azért kérdeztem mert pletyka szinten hallottam hogy sokszor beállítják őket akár motorblokkokat is pakolni én meg nem tudok és fogok 50 kilókat emelgetni

2022. jan. 22. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez a munka az Audiban kivan szervezve.Nem piros nadrágosok csinálják,hanem külsős cég alkalmazottai.
2022. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Maximum 15 kilogramm tömegig emelhetsz, ez munkavédelmi előírás. Annál nagyobbat csak segédeszközzel, pl. daru.
2022. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Audi-ban dolgozok mint Audis, napi szinten látom, hogy mit csinálnak.

Imperial Logistics Kft. Dolgozói csinálják ezt munkakört és néha a Trigo Quality Support Kft..


Hivatalosan 3 műszak van mind kettő cégnél, de heti 5-6 napot fogsz dolgozni napi 12 órában. Minden héten új emberek vannak. Jól gondold meg!

2022. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8#


Én is ott dolgozok.


Még annyi,hogy abban a munkakörben sok a külföldi vendégmunkás.Mongolok...stb

2022. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem is azzal van a baj, hogy sok a külföldi vendégmunkás. Mongolok, Ukránok

stb.. ha nem hogy ezek az emberek nem beszélik a magyar nyelvet, ha igen akkor is csak nagyon minimális szinten és amiatt el sok félre értés szokott lenni. 10 kg nem hinném, hogy nagyobbat fogsz emelni, de amikor majd 50kg kocsit kell a helyére tolni, ami az alkatrészek vannak, azt már meg fogod érezni. Ha nincsen más lehetőséged akkor vállald el, de hosszú távon nem lehet csinálni, mert mentálisan és talán fizikailag is meg fogsz törni. A főnökök buták, lehet nem mondani a túlórára ha meg kérnek rá, de nemet mondasz akkor, többet nem kell menned dolgozni.

2022. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!