Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten aki minimálbért...

Budapesten aki minimálbért keres az tényleg nagyon hülye?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 12:06
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
39 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
59%

Mivel az internetes trollok szerint ott a takarítónő is nettó 300 ezret keres, igen, aki minimálbért keres ott, az nagyon hülye.


Csak amikor meg kéne mutatni az állásokat ahol tényleg napi 8 órával van nettó 300 ezres bér mindenféle végzettség nélkül, akkor vannak bajban a trollok.

2022. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van ilyen.
2022. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
budapesten nem kapsz embert minimálbérért
2022. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Minimálbér eleve csak annak adható, akinek nincs középfokú végzettsége, de ez ritka Budapesten. Valamilyen végzettséggel a fiataloknak olyan 200-300ezer nettó reális, de 300ezer azért már igen-igen jónak számít.


Az #1-es által említett trolloknak van annyi igazságuk, hogy mivel sokan mentek külföldre, így munkaerőhiány van. Tehát ha te szakmunkás vagy és vállalkozóként dolgozol, kevés lesz a konkurenciád, tudsz jól keresni. (Pláne ha nem okosba megoldós vagy és nem számlát adni.) De alkalmazottként valószínűleg nem fogsz 300ezret keresni fizikai munkával.

2022. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
32%

4: én nem szakmunkásokról beszéltem. Hanem arról hogy elmész az első munkahelyre ami szembe jön.


Nekem a nagy Pesten 170 nettót akartak adni tavaly, 8 órában, ráadásul kemény fizikai munkára.


A válaszom erre az volt hogy a durva anyátokat, hazajöttem inkább Ózdra, a 150 nettó itt is megvan, és itt nem 100 ezer egy szobabérle t rezsivel.

2022. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos Balázs ahogy itt több felhasználóval válaszolgat a saját kérdéseire.
2022. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan élethelyzetben, vagy életszakaszban van, (most szabadult / nemrég érettségizett / gyámság alatt van / mozgássérült / egyéb fogyatékossággal él például vak stb.) hogy csak erre futja attól már miért lenne hülye?
2022. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a nagy Pesten 170 nettót akartak adni tavaly, 8 órában, ráadásul kemény fizikai munkára.

A válaszom erre az volt hogy a durva anyátokat, hazajöttem inkább Ózdra"


:D


A nagy Pestről az első kudarc után hazafutottál anyuhoz?



Gondolom Ózd a nagy Pesthez képest egy aranybánya lehet, sőt Los Angeles!

2022. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nővérem Budapesten mesterdiplomás tanárként kap nettó 170 ezret.



Szerintem nagyon hülye, hogy ennyiért csinálja.

2022. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

"budapesten nem kapsz embert minimálbérért"



Ó dehogynem. nálunk az összes technikai portás konyhűs takarító stb minimálos.

2022. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!