Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Obiban egy pénztáros mennyit...

Obiban egy pénztáros mennyit keres ma nettóban?

Figyelt kérdés
Kérem olyanok ne írjanak akik évekkel ezelőtt dolgoztak ott és hogy akkor mennyi volt a fizetés. Mai összegre vagyok kíváncsi. Teljes munkaidő.
2022. jan. 25. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 230-250 000
2022. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Én ott dolgozom, 225 347 Ft volt a legutóbbi fizetésem, amit megkaptam. Béremelés nincs, ahogy előrelépési lehetőség sem. Váltani fogok.
2022. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jan. 25. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Másodiknak nem teljesen van igaza. Aki kasszás az lehet vevőszolgálati munkatárs-főpénztáros-osztâlyvezető.

Persze nem 3 hónap alatt, és helyzettől függő, de más munkahelyen is.


Én is obis vagyok, 5+ éve, minden évben volt fizetésemelés, az idei a héten jelentették be, szerintem kérdezz rá a vezetődnél.


3 bérkategória van, Bp és Bp megye, nyugat dunántul és kelet. Másak a fizuk.

Viszont vasárnapra 50 helyett 100% pótlék, havi 2 hétvége meló/2 szabad (neha megesik a 3). Évente 2x bónusz, ha jól teljesit az áruház.

2022. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!