Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan bírják ki azok az...

Hogyan bírják ki azok az elárusítok akik egésznap akasszávan ülnek pl a Tesco,Lidl…ilyen üzletekben?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 20:27
1 2
 1/15 anonim válasza:
95%
Mi az a "akasszávan?"
2022. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
94%
Ja... szóval nem egész nap ül egy emberke egy helyen.
2022. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
95%
Sokkal nehezebb meló mint azt az ember hinné elsőre. Sok sok türelem kell hozzá. Hosszútávon kifejezetten ártalmas is az idegrendszerre az ilyen munka. 1-2 évre viszont be lehet vállalni, vagy idősebb korban, nem keresnek rosszul.
2022. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Úgy hogy nem egy ember ül egy kasszában egész nap :) Egy kasszában van fél órát-1 órát aztán pár órára meg pakolni a raktárba addig váltja a másik.
2022. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt még olyan, amikor mondták, hogy xyz kassza bezár? :)
2022. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

volt pár pénztáros meg közértben dolgozó csajom.

kb így bírják ki-ez egy munka. ha nem végzem el, nem fogom tudni kifizetni a rezsit, nem fogok tudni kaját venni, nem fogok tudni élni.

kb ennyi az egész.

mérlegre teszed, hogy munkanélküli éhező vagy, vagy van van munkád, lakhatásod, kajád.

2022. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
86%
6 egy közértben/dohányboltban teljesen más a munkakörnyezet mint a multiknál. Azok tényleg nagyon alja helyek. Nagyobb felelősség kevesebb fizetésért. Netto 160 ezerért a belemet is kidolgoztam dohányboltosként... Igen 2021-ben. Soha többet!
2022. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Én több LIDL üzletbe is járok. Szinte folyamatos a hangosan beszélő, hogy „A 4-es kassza bezár, kérjük, ne tegyenek több árut a szalagra!” „A 2-es kassza kinyit, kérjük, a megvásárolni kívánt árucikkeket helyezzék a kasszaszalagra!”

Például az ALDI-ban is ilyen csiki-csuki van, ott is szól a hang; kisebb forgalmú időszakban egyetlen kassza száma világít zölden, ott sincs kasszás, csak ha néhányan odapakoltak, akkor siet oda. Ha elfogynak, akkor megy is el.

Másutt nem ilyen hangzatos és gyakori, de TESCO-ban is nemegyszer mondogatja a kasszás, hogy zárok, kérem menjen másik pénztárhoz.

Úgyhogy, nem ülnek ott folyamatosan.

2022. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

7.

nem régen ért véget egy kapcsom spar os csajjal.

ő 230 nettót keresett és volt erre még havi 10 e cafetéria, ingyen bérlet és 13. havi fizu.

Most 22ben emelték a fizuját nettó 260ra, amire ugyanúgy jön a 10 e cafetéria az ingyen bérlet és a 13. havi.

egyedül a több műszak ami szopás ebben az alibi melóban, ahogy én látom.

amúgy kipakolják a cuccot a polcra, pénztároznak, húspultoznak, pékárút töltenek fel és ennyi.

nem egy nagy cucc, max ha cink neked, hogy ismerősök látnak ebben a helyzetben.

2022. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
93%
9 szerintem egyáltalán nem cink. Netto 230 ezerért meg aztán főleg nem érdekelne ki mit gondol. Én netto 160-ért irányítottam egy konténer méretű nagyon forgalmas dohányboltot... Se mosdó, se kézmosás, egymagad vagy a műszakban, havi 1 szabad hétvége, vasárnap 0% pótlék, túlóra 1000 ft órabér alatt, fizetésemelés brutto 10 ezer volt 2 év alatt... Folyamatos kiszolgálás, emellett rendelj árut és pakold is el őket 5 négyzetméreten. Egy szavam nem lenne egyébként mert a munka az munka, ha mindezt minimum én is netto 230-ért tettem volna. Nekem egy életre elég volt ebből, ha kereskedelem akkor csak multi jöhet nálam szóba.
2022. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!