Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dohányboltos munkakörbe...

Dohányboltos munkakörbe szükséges keresekedelmi végzettség?

Figyelt kérdés
Minimálbérre jelentettek be arra a 200 ezerre. De megvan a bolti eladó szakmám és az érettségim. A garantált bérminimumot kellene kapnom, nem? Se egy fizetett ünnep, se bejárási pénz, se jatt. Egy fix órabért mondtak kézbe ami éhbér. Kérem segítsetek aki ért ehhez.
2022. febr. 2. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2022. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát semmilyen végzettség nem szükséges hozzá?
2022. febr. 2. 09:22
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nem kell hozzá. Én is dohányboltban dolgozom. Nekem is szakma plusz éretségi is van, de hiába. Mi is minimálbérre vagyunk bejelentve. Van fix órabérünk, de nálunk nincs se táppénz se szabadság pénz, hétvége ugyan annyi mintha hétköznap lennénk...
2022. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh basszus. Én ma voltam 3.nap...

De fel is mondtam. Éhbérért nem megyek ha nem a garantált bérminimumot kapom...

2022. febr. 2. 19:38
 5/5 A kérdező kommentje:
10 éves a Fiam... Be vagyok sorolva bolti eladónak... És oda van írva hogy nincs szakképesítésem...
2022. febr. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!