Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Évekkel ezelőtti főnöködre...

Évekkel ezelőtti főnöködre ráírnál, ha azóta új végzettséggel gazdagodtál?

Figyelt kérdés

Annak reményében, hátha tudna segíteni az új területen..


És mit írnál neki ha igen? Főleg úgy, hogy azóta nem tartottad vele a kapcsolatot. Vagy ez így nettó bunkóság?


2022. jan. 28. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen viszonyban voltatok/vagytok. Bár mivel írtad, hogy azóta nem is beszéltél vele, így azért túl nagy reményt nem fűznék hozzá. Én mindig úgy váltam el az adott főnökömtől, hogy bármikor számíthatok rá és ha tud, akkor segíteni is fog. Írd meg neki őszintén, vagy ha korábban neki is említetted, hogy van ilyen terved, akkor azt idéd fel, hogy "Hello főnök, emlékszel, amikor korábban besztéltünk róla..." az emberek többsége szeret nosztalgiázni.
2022. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem haraggal váltatok el, szerintem simán....

A legrosszabb ami történhet, hogy nemet mond.

De ha meg sem kérdezed, akkor esélyed sem lesz egy esetleges igenre.. .

2022. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

A konkurenciájára előbb!


A pizza se jó felmelegítve!

2022. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos nem.
2022. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is inkább a nem felé hajlok.
2022. jan. 28. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

simán

mondanám, hogy van egy vacancy a csapatomban, érdekli-e, szívesebben vennék fel olyat akit már ismerek

2022. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jól váltunk el, akkor mindenképpen.
2022. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!