Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Webfejlesztőként megéri...

Webfejlesztőként megéri vállalkozni?

Figyelt kérdés
Megéri webfejlesztőként vállalkozónak lenni? Vagy van olyan jó az alkalmazotti fizetés hogy nem éri meg vállalkozni? Azt tudom, hogy vállalkozóként sokkal stresszesebb és sokkal több mindennel kell egy személyként foglalkoznom viszont ott én osztom be az időm és nincs főnököm. Tehát pénz, idő és idegrendszer ügyileg melyik a kifizetődőbb? Valaki aki volt már mindkét oldalon, mik a tapasztalatok?

2022. febr. 3. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Attol fugg, hogy milyen szinten.

Ha alkalmazottkent valami noname magyar kkv-nal dolgoznal par szazezer forintert, akkor boven megerheti.

Ha mondjuk Londonban a Facebook-nal 7 millio bruttoert, ingyen ettermi reggeli+ebed+vacsoraval, mikozben az eves bonuszod fedezi 2 evnyi berleti dijadat London belvarosaban, akkor pl. nem.

2022. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy az első írja.

Ezt a főnököt meg időbeosztást nem értem amúgy, én otthonról dolgozom teljesen rugalmas munkaidőben, főnököm meg tök jó fej. Az miért jobb, ha főnök helyett megrendelőd van?

2022. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Nekem multi jobban tetszik mert sokkal nyugodtabb.

Szó szerint mindent az ember segge alá tesznek.

Céges kocsi, hétvége szabad, irodába bejárás opcionális de azért érdemes bemenni mert van ingyen keksz, melegszendvics, gyümölcs és kávé korlátlan mennyiségben.

2022. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

"ingyen keksz, melegszendvics, gyümölcs és kávé"


Hihetetlen, hogy egyeseket ennyivel meg lehet vásárolni kilóra.

2022. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Mellekallasban vallalkoztam kb. 10 eve, jo volt, mert sok extra penz bejott belole, de igy napi 16 orakat dolgoztam. Azota sikerult olyan foallast szereznem, ami utan soha nem akarok vallalkozoiba visszamenni. 8 orat sem dolgozom es nagyon jol meg vagyok fizetve.


Tobbet er a szabadido, mint a penz.

2022. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Szendvics csak hab a tortán és olyan fizetés is jár mellé ami felveszi a versenyt egy magánvállalkozói keresettel.

Emberek többsége nem jókedvéből dolgozik és törekszik arra, hogy minél többet kapjon.

Vásárlós hasonlattal élve kilónként 15 ezer fölött van a havidíjam amiből kényelmesen meg lehet élni.

2022. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%

Manapság már nem éri meg. Elég csak megnézni a mai weboldal készítő progikat, pl. Publii


Teljesen ingyenes, és sokszor jobbat lehet vele csinálni, mint amikért pénzt kérnek.

2022. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Nem igazán.
2023. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7-es nem tudom miért lett lepontozva, a Publii tényleg jó cucc.
2023. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!