Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könyvelès/ Pénzügy sz.vitel...

Könyvelès/ Pénzügy sz.vitel területen mennyit kerestek multi cègeknèl?

Figyelt kérdés

Én multinál vagyok AP-s, brutto 410 a fizum, OKJm van es 3 eves tapasztalatom. Egyetemet most kezdtem.


Na szóval szerintem nagyon kevès ez a fizu èrdeklôdnèk, hogy melyik cèg vagy pozi amiben rendesen meg os fizetik az embert. Szeretem amit csinàlok de ez semmi èrte. Èrdekelne, hogy ebben a körben ki milyen poziban van ès mennyit lehet kèrni.


Egyetem utan hallottam, hogy 750es Br. Fizut kèrhetek, de màr nem tudom mi igaz mi nem. GL-ben gondolkoztam mèg de nem tudom a fizetès ott is mennyi max minimàlisan több.


IT szektorban pl. nagyon sokat kapnak, de sajnos az megint több èv új iskolàba kezdeni.


24



2022. febr. 24. 03:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

"Én multinál vagyok AP-s"


Mi az az AP?

2022. febr. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem még túl is vagy fizetve. Én brutto 450 -t kapok msc diplomával...
2022. febr. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem még túl is vagy fizetve. Én brutto 450 -t kapok msc diplomával..."


Tipikus magyar mentalitás. Nem ő keres jól, hanem Te sz@rul. (ez ugye nettó 300e)

Minek tanultál, ha aprópénzért adod el a drága idődet?

2022. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

OKJ-vel mégis mennyit akarnál keresni? brutto 600-700-t?


Mire végzel egyetemmel lesz még 3 év tapasztalatod, utána már reális lehet a 600-700.

2022. febr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ap fizet a legrosszabbul de a 410 br jó fizu diploma nélkül
2022. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Egy jó könyvelő kap annyit amennyit egy jó it-s, ezt az utolsó mondathoz.

Diploma nélkül nem tudom mennyi reális, diplomával 3 év után 750 korrekt.

24 vagy, nagyon fiatal, kezdj el egy levelező BA-t mondjuk, utána meg egy ACCA-t.

2022. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

(AP: accounts payable)


Nézd a bejövő számlák adatrögzítése nem egy nagy rakétatudomány, a 410 bruttó elég zsíros érte.

2022. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mar folyamatban van az egyetem.


De en azt ertem hogy az AP fizet a legrosszabbul de akkor mi az ami jol fizet ebben a körben? :D ahogy a kerdesben is szerepelt


2es nem tudok vele mit csinalni, ha neked megfelel az apropenz ahogy 3as emlitette.


7es, nem csak szàmlàkat rögzítek, GLnek segítek, betanïtok, reversalom a hülyeségeket ha elrontanak valamit, pluss nagyon manualis a rendszer is igy manualisan is konyvelek egyesevel mindent (es meg sorolhatnam) :D szoval az adstrogzitestol ez messze van az en esetemben

2022. febr. 24. 10:19
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Én BP-en 420-at kapok GL-en diplomával, ahhoz képes nagyon jó a fizud.
2022. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt magyarorszagon ez jo fizunak minosul de amugy van sok mas ceg ahol ennek duplajat adja. :/ es ha mar lehet akkor probalkozom egyetem utan nyilvan. BPn en is agyaltam mar de ha ott is ugyan olyan a fizu mint az inidai cegeknel akkor az sem masabb :(
2022. febr. 24. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!