Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki, ha diplomásként szíveseb...

Ciki, ha diplomásként szívesebben dolgoznék kevésbé "menő" munkakörben?

Figyelt kérdés

Kommunikációs/marketinges vagyok, de sajnos egyre kevésbé érzem, hogy ebben a szakmában kimagaslóan jó lennék.


Bár mindig volt jól hangzó munkaköröm és menő munkahelyem, sajnos úgy érzem, hogy még keresem a helyem.


Felmerült bennem, hogy lehet jobban érezném magam pl eladóként/recepciósként, de ezek a szakmák mintha nem lennének megbecsülve.


Mit gondoltok? Nektek mi segített, hogy megtaláljátok a tökéletes munkakört?


28 vagyok és jelenleg GYED-en lévő anyuka :)



2022. márc. 5. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne foglalkozz mások véleményével, csak azzal, hogy neked, mi lenne a jó.

Amúgy miért nem érzed magad jónak a szakmádban?

2022. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Te önbizalomhiányos vagy kérdező.

Elsőnek go pszichológus, aztán nem fogsz ilyen hüle kérdéseket feltenni.

2022. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Szakmailag amúgy rendben vagyok (végzettség, tapasztalat, kreativitás), egyszerűen nincs önbizalmam (szakmai területen). Ezért kérdőjelezem meg magam :(


Összekapom magam! Köszi

2022. márc. 5. 19:58
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Sok sikert hozzá!
2022. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Eladó vagyok sajnos tényleg nincs megbecsülve a szakma elvárás van éhbérért.
2022. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

aha.. most keresel mennyit is? 350e.. eladóként meg kapsz nettó 200at, jó esetben. nálunk a recepciós 180e-ért csücsül a helyén.


így is jó? Akkor biztos ha van mögötted egy férj aki biztosít mindet amit az életedhez kell

2022. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Örülsz majd ha anyukakent viaszaterhetsz a jo kis munkahelyedre de mehetsz talpalni eladónak is. xd
2022. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

8: igen, van egy férjem, aki jól keres. Elsősorban nem én vagyok a családfenntartó, de az én kerestem is számít.


9: hu, részben ezért is megy el az önbizalmam...

2022. márc. 5. 20:26
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

ha van ember aki eltart akkor mehetsz részmunkaidő be is, vagy csinálhatsz valamilyen vállalkozást is

kereskedelmet kisgyerekkel nem javaslom

2022. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

Nekem nem gáz.

Ami tetszik.

Legalább nem veszed el a helyemet.

2022. márc. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!