Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek egy banknál...

Szerintetek egy banknál dolgozni menő dolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mit gondol egy átlag ember, egy olyanról, aki bankban dolgozik? Van aki esetleg fel néz rájuk, vagy egyenrangúnak tekintik a többi szolgáltató dolgozóival szemben? Általános közvélemény érdekelne.

Átlagos dolog? Menő dolog?

Szívesen dolgoznál bankban?



2022. febr. 9. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen átlagos. Egyáltalán nem menő, mitől lenne az? Nekem nem igazán való a banki szektor, szóval én nem dolgoznék egyiknél se.
2022. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
semmi menőség nincs 8-17ig rohadni és kiszolgálni az átlagembert, aki szerint a kártyáján van a pénze.. és mivel a gép elnyelte a kártyáját így azt hiszi, hogy a bank ellopta a pénzét.
2022. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Mitől lenne menő?


Max valami nagyon tudatlan világhoz nulla fogalommal rendelkező plebejus prolinak lehet az, aki úgy képzeli, hogy ott van benn a sok pénz, szóval akkor az valami hatalmas presztízs hogy te ott ügyinzétel.

2022. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
25%
Nagyon menő, kényelmes munkahely, légkondi minden megy, lehet kávézgatni, trécselgetni, nem hajt a tatár, egy igazi úri munka.
2022. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
szerintem jó munka, én dolgoztam bankban, szerettem.
2022. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem, sot elég hálátlan és középszerű
2022. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen az
2022. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát az átlagparasztnak a "bankban dolgozok" többnyire azt jelenti, hogy ülsz a takarékfiókban és számlát nyitsz neki, na ebben semmi menő sincs, igazi gagyi droid meló.

Mondjuk ha szenior elemző vagy risk manager vagy IT projektmenedzser vagy valami komolyabb nemzetközi bankban (nem az ótépében, hanem pölö Goldman Sachs / JP Morgan / Citigroup / BNP Paribas szintű), na az eléggé menő, anyagilag is.

2022. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

"Szerintetek egy banknál dolgozni menő dolgozni?"

Aki egy rövid mondatot sem képes helyesen megfogalmazni, plusz a "menő" szóval dobálódzik, inkább ne is próbálkozzon banki munkával...

2022. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hintalow ***** válasza:
84%

A bankban dolgozóknagy rèsze egy nagy irodaházban ül ezerfèle munkakörben, semmi extra nincs benne. Èn is egy bank központjában dolgozok, semmiben nem különbözik mondjuk a balra lèvő irodaházban lèvő British Petrol-tól, vagy a jobbra lèvő Huawei-től 🤷

Valamièrt mindenkinek beragadt, hogy olyan bankban dolgozni, mintha a HP beli Gringottsban lennèl, mindenki szarukeretes szemüvegben rohangál papìrkimutatasokkal egy trezorban 😅

Hát nagyon nem 🙂

2022. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!