Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merrefelé indulnátok a helyemben?

Merrefelé indulnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy OKJ-s Logisztikai végzettségem van, alapfokú angol tudással... 8 évet dolgoztam hr, munkaügy területen, viszont elvesztettem a munkám.(videkről van szó, semmi munka erre)

Ti merrefelé indulnátok el? Tanulnátok, vagy munkát keresnétek? Ha tanulnátok, akkor mit?

Kérlek titeket, hogy normális kommenteket írjatok, igazából nekem is kialakult már egy kép a fejemben, mit akarok csinálni, de érdekelne, hogy ti mihez kezdenétek. Köszönöm!


2022. márc. 6. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha érdekel, logisztika! Most nagyon megy, és előreláthatólag a kövi 5 évben biztosan nagyon nagy lehetőségek vannak benne Mo-n és a világban, de feltehetően utána is, csak ki lát annyira messzire, ugye.


Én a helyedben szereznék valamilyen logisztikai ügyintéző munkát, és közben elkezdenék valamilyen gazdasági alapképzést levelezőn vagy FOSZK-on logisztika vonalon, hogy legyen valami komolyabb papírod hozzá.

2022. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Vidék hol?
2022. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kelet Mo. De nem ragaszkodom az itt léthez, szóval Budapest is szóbajöhet...(legalábbis nekem ez a terv)
2022. márc. 6. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

1060 HRes állás van jelenleg a Professionön


Ebből 43 a 4 keleti megyében, amihez középiskolai végzettség elég….

2022. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Èn inkább Budapestre szavaznék. Nem kerül semmibe pár állást megpályaznod ott is, hogy lásd mit adnának. Aztán ha nem jön be kereshetsz vidéken is. Legalább lesz összehasonlítási alapod.
2022. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak felfelé Budapest.
2022. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!