Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy gyógyszergyárban...

Milyen egy gyógyszergyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Izgalmas ? pl. a gyógyszer alapanyagok összekeverése és a gép kezelésre gondolok. Egy idő után meglehet unni? Mekkora a keresete egy gyógyszergyárban dolgozónak? Gyógyszerészeti vagy vegyész diploma szükséges hozzá?

2022. márc. 14. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgalmas..:( És igen, meg lehet unni, mint mindent. A fizetés nem rossz, mert általában 3 műszakos a munkarend és hétvégi munkavégzés is szokott lenni, így a pótlékok szépen megdobják. Nem igazán kell hozzá diploma, de vegyipari, kémiai vagy hasonló ismeretek (alapszinten) nem ártanak.
2022. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Üzemben gépkezelőnek nem kell diploma. Egy technikusi végzettség már előny, de sok helyen az sem feltétel.

Én vegyész vagyok, de az üzemi, gyakorlatilag szalag melletti robot munkát én nem tartom túl izgalmasnak. Pénzben viszont nem rossz. A műszakpótlék és a hétvégék eléggé meg tudják dobni.

2022. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Csak oda ne menj! Engem elbocsátottak egy apró ékszer miatt ami rajtam volt és nem tudtam kiszedni mert hiába magyaráztam hogy az speciális gyógyhatása van,őket nem érdekelte vagy kitudom szedni vagy viszlát,sajnos az utóbbira kaptam választ. Amugy nem nehéz munkák. Én válogatóba voltam. Nekem egész jó volt,ha nem lenne ez a nagy szigor,én férfiaknak ajánlanám a gyógyszer gyárakat. Nekik nincsenek igényeik,jól kijönnek ott egymással. Egy Nő ne vágyjon egy gyógyszergyárba,legalábbis én szeretek magamra adni ott meg olyan igénytelennek érzi magát az ember mert semmi nem lehet. Ne! Ha teheted kerüld a gyárakat!! Egyik rosszabb mint a másik!! Szakmába érdemes belekezdeni a gyárakból nincs semmi,előbb utóbb csődbe mennek,vagy elküldenek a jó büdös francba a legrosszabb pillanatokban!
2023. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!