Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetés emelés kérés előtt...

Fizetés emelés kérés előtt állok..Hogy csináljam ?

Figyelt kérdés

Story: apám egy cégnél dolgozik és beajánlott engem a főnöknek. Kaptam is munkaszerződést 2 hónap próbaidőt. Ez 2021 Novemberben volt.

Azóta felvett normálisan de a bér az nem növekedett. A hónap végén szeretném tisztázni a főnökömmel,hogy igenis többet megérdemlek.

Esztergályos, valamint cnc programozást végzek(az utóbbit még tanulom cégen belűl lassacskán) 200-220 ezer forintot kapok nettóba.

Egy 30 ezerrel többet szeretnék kapni és a túlórára még plusz óránként 1500 forint.

Szerintem épp eleget bizonyítottam neki,hogy igenis megérdemlem és nagyon sokat fejlődök.

Tudni kell ez egy olyan cég ahová más cégek hozzák be az árut és nagyon sokszor egyetlen egyszer sem szabad hibázni,mert nincs pót darab.

Egyébként szeretem ezt a meló helyet.Azon törtem a fejem,hogy az irodájában leülök vele beszélgetni és elmondom az érveimet hogy mégis miért érdemlek többet. Szerintem ez a 30 ezres emelés nem nagy dolog egy ilyen cégnek. Tanácsok esetleg amik jól jönnek ilyenkor?

Főnökröl: sokszor bal lábbal kell fel,és sokszor nem figyel a dolgokra amit mondunk neki.

20 F



2022. márc. 22. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem fog fizetésemelést adni, várd meg míg letelik az egy éved.

Utána szervezz egy megbeszélést ahol le tudtok ülni és megbeszélni.

2022. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel eve sem vagy ott de mar fizuemelest kersz.. nem fogsz kapni, ennyi ido utan nem nagyon szoktak adni, min 1 evet le kene ott huznod. Ha keves a fizu, akkor miert nem akkor kertel tobbet mikor odamentel?
2022. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom húzz le egy évet azt majd akkor
2022. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Le kell nyomni még 1 évet szaréhugyé, közben németül tanulni. Utána go Sopronba, napi 2x45 perc ingázással havi bruttó 3000-4000 Euro, évente 14x. A gennyes magyar vállalkozó meg majd keres valaki mást, aki kitermeli neki éhbérért az újabb Béjemvé terepjáró árát. 200 ezer nettó, gecc de felkúrtam magam, hát hol élünk 💩

[link]

2022. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

L@fasz meg esti fény ez a pénz a mai világban.

Szép szakma meg érdekel,de ennyi pénzért sz@pni,egész nap állni,zúgásban és az egész meló piszkos munkával jár.

Főiskolára szeretnék menni. Tiszti karon akarok végezni,jobb az autóban ülni több pénzért mint állni egész nap és vasakkal dolgozni. Azért is irtam,hogy egy kis pénz emelés jó lenne

2022. márc. 23. 06:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válts munkahelyet, de ne röhögtesd ki magad pár hónap után fizuemeléssel.
2022. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Majd 1 év múlva fogsz fizetésemelés előtt állni😄
2022. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
akkor mondj fel és irány az egyetem
2022. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5-ös akkor most tanulni akarsz vagy dolgozni.. döntsd már el
2022. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában nem "illik" ilyen hamar fizetésemelést kérni, de ha úgy volt megbeszélve, hogy emelkedni fog, akkor erre érdemes emlékeztetni a főnit. Nomeg 30 ezer emelés az lópikula és eleve csak 13% emelést jelent, normális helyeken lazán adnak ennyit.
2022. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!