Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 20 éves telefonnal megyek...

Ha 20 éves telefonnal megyek állásinterjúzni, az hátrány?

Figyelt kérdés

Szeretem a régi telefonokat, mert megbízhatók, strapabírók és elég őket hetente tölteni. Nem rabolják az időt, nem tesznek függővé rajta a közösségi appok, nem kell reklámokat bámulni.


Jelenleg egy közel 20 éves Nokia 6310i-t használok, szép, megkímélt állapotban, tokban hordom, szinte teljesen karc- és kopásmentes.


Kép a telefonról (illusztráció): [link]


Egy jóbarátom szerint, ha ezzel bemegyek egy állásinterjúra, előfordulhat, hogy "csövesnek" vagy "autistának" néznek, akármilyen szép is a telefon, túl régi és nekiállnak szövögetni hogy valamiért biztos nincs ki a négy kerekem, ha totál elérhető áron 20x több funkcionalitással rendelkező okostelót lehet kapni, nekem mégse olyan van.


Ha ti lennétek az interjúztatók, mit gondolnátok? Szavazzatok!



2022. ápr. 2. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Csöves
Autista
Se nem előny, se nem hátrány
Előny / Pozitív benyomás
70 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Igen, csak a hajtogatos samsung jo manapsag.
2022. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Ki akarod csapni az asztalra, vagy miből gondolod, hogy érdekel bárkit is?
2022. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

-> 2

Rendszeresen használom a naptár funkcióját, ahová beírnám a kökvetkező interjú időpontját vagy egy-két telefonszámot, vagy bármi más okból, ha látják, arra vonatkozott a kérdés.

2022. ápr. 2. 16:10
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Vagy azt fogják gondolni rólad, hogy tiszteled a régi, hagyományos értékeket, vagy pedig azt, hogy nem vagy nyitott az új dolgokra.
2022. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
22%
Én egyszer interjúztam a Nokiánál és meglátták az akkori Huawei Y300-am, mondanom sem kell nem kaptam meg az állást. :D
2022. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe nem jutna elővenni a telefonom interjún, egyébként meg a kutyát nem érdekli.
2022. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Sose derült eddig ki interjún hogy milyen telefonom van...
2022. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Ha meglátják, hogy ilyen kérdéseket írsz ki, az hátrány.
2022. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
62%

#4 Miért lenne régi hagyomány/érték, egy régi telefon?

Nem értem az összefüggést.

2022. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
80%

Bennem jó benyomást keltene, hogy képes ennyire vigyázni a cuccaira és tisztában van azok eszmei értékével. Valószínűleg rendszerető és tudatos ember.


Hátrány akkor lehet, ha a munkához szükség van okosmobilra, de az alany ezt elutasítja.

2022. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!