Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba a lakcímemhez...

Önéletrajzba a lakcímemhez írhatok postafiókot?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretném semmiképpen se, ha levélben keresnének meg, ezért írok telszámot és e-mailt is.

Postafiók így oké?


2008. dec. 17. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

nem, ha csak nem egy postafiókban laksz.


lehet beleírni olyat, hogy levelezési cím, vagy külön kiemelni, hogy elérhetőségek, de azt írni, hogy a lakcímed egy postafiók, az legalábbis megmosolyogtató. (és esetleg azt az érzetet kelti, hogy hajléktalan vagy)

2008. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Atyaisten!

Így felfújni ezt a témát?

"Hajléktalannak tűnsz"...Én is postafiókot írtam ,amikor le akartam otthonról lépni, és nem akartam, hogy otthon tudják, hova adtam be a pályázatot.És mégis felvettek.

Nem szóltak a postafiókért, mert én mondjuk nem amcsi típusút adtam be, hanem folyó írással, ahol megemlítettem hol, melyik városban élek, de ennyi.

Nézd, ha felkelted az érdeklődésüket, be fognak hívni interjúra, ott majd úgyis kiderül, hogy "dobozban" laksz -e....Egyébként is jobb helyeken telefonon értesítenek, a lakcím max. azért kell, mert ha nem sikerül a felvétel mégsem, akkor legyen hova visszaküldjék a pályázatodat, esetleg a levelet, hogy nem sikerült, de ez nem igazán jellemző.

2008. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
én ugyan még nem kaptam olyan önéletrajzot, amiben a lakcímnél postafiók volt, de ha kapnék egyből menne a kukába, az biztos.
2008. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Sz*r ügy, lehet egy totál jó munkaerőt szalasztottál el...

Az a baj, veletek, HR-sekkel, illetve, a sokakdik senkikkel, akik c.v-ket szelektáltok, hogy van egy skiccetek, ahhoz ragaszkodtok, elvesztek a részletekben, végül kifogtok valami nagy balekot, akinek ugye rendben volt a lakcíme (nem dobozban lakott...), még az interjún is jónak bizonyult (mert ezek felszínes dolgok), aztán egy hónap múlva kereshettek helyébe valaki mást, mert mégis melléfogtatok, ennyit a nagy kirostálásról.régebben önéletrajz se volt, dehát a nagy globalizáció, Amerika majmolás jól áll a magyarnak, még akkor is, ha nem kifizetődő.

De ha jól sejtem, a stílusod, nyelvi kifejezésed alapján, Te valószínűleg nem válogatni szoktál, hanem Téged válogatnak inkább..

De, ha mégis "szaki-Dani" volnál,végülis beválaszoltál,jellemző Rátok, hogy inkább kuka, se bú - se bá a jelentkezőnek, még azoknak se, akik esetleg az interjún nem bizonyulnak alkalmasnak, végülis munkaerő = árucikk, eldobható, helyette más felvehető.Kik vagyunk mi, hogy válaszra kéne méltatnatok egyáltalán?!

Fogyasztói társadalom - csicskái...

2008. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Az "úgymond" HR-esnek még valami: jobb is, hogy nem válaszolsz levélben a "kukásoknak", legalább nem égsz be, hogy kis betűvel kezded a mondatot!
2008. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

istenem, ez ciki. (és akkor is kisbetűvel írok, mert most éppen ilyen hangulatom van)


gondoltad, csukott szemmel a százas körbe... és még a bolygót sem sikerült eltalálni...

tervezőmérnök, meg részlegvezető, meg ilyenek, nem HR.


egyébként meg lesz@rom, hogy leírja-e címét, vagy sem. tőlem akár lakhat a holdon is, járjon be űrsiklóval, ha nem úgy tetszik, bánom is én. de aki a LAKCÍM-hez postafiókot ír, az egyszerűen vagy hülye, vagy súlyos fogalomzavarban szenved. írja, hogy elérhetőség, vagy levelezési cím, de ne ezt hogy lakcím...


mégis mit várjak egy olyan embertől, aki képtelen egy olyan, viszonylag egyszerű fogalmat értelmezni, mint az, hogy lakcím??? (azt jelenti, hogy LAKÓHELY CÍME, a postafiók neked lakóhely?????)

2008. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Kukában lakom, igen.

Ecserin vetted a diplomádat?

Egy tervező mérnök mi a francot ellenőrizget c.v-ket?

A diplomával nem adják együtt a finom-modort, az biztos!

Ha azért válogatsz a kendermagból, mert magadnak keresel általában beosztottat, részvétem az illetőnek, aki át tud egyáltalán menni a rostádon.

Gondolom, őt is lesz@rod...

2008. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

mi nem bölcsészek vagyunk, hogy azt mondhassunk amit akarunk, úgysincs következménye. meg nem is közgazdászok, hogy ha elszúrunk valamit, az nem várt piaci folyomat és ezzel le van tudva az egész. ha mi elszúrunk valamit, akkor ott emberek halhatnak meg.


aki szerint a postafiók lakcím, abban én nem bízok, ezért egy csavarkulcsot sem vehet a kezébe, nemhogy bármit rábízzak.


teszik, nem tetszik, ez van. és egyáltalán nem kötelező nálam dolgozni.

2008. dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ha mindenképp postafiókot akarsz megadni lakcím helyett, akkor Lakcím helyett Levelezési címnek nevezd el, és akkor az úgy jó lesz.

Aztán lehet, hogy tényleg olyan elbírálóhoz kerül az önéletrajzod, aki ezen fennakad, és nem téged fog választani, ha még annyi őszinteség sincs benned a munkahely iránt, hogy megadd a lakcímed.

Én is most vettem fel munkaerőt, s ha ilyennel találkozom, két megnyerő önéletrajz közül azt választottam volna, amelyik leírja a lakcímét.

2008. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Semmiképp. A lakcím elengedhetetlen. Nem fognak komolyan venni egy postafiókkal.
2008. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!