Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba a lakcímemhez...

Önéletrajzba a lakcímemhez írhatok postafiókot?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretném semmiképpen se, ha levélben keresnének meg, ezért írok telszámot és e-mailt is.

Postafiók így oké?


2008. dec. 17. 16:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a szüleim végett nem akartam lakcímet írni, hogy ne a lakásunkra, postán jöjjön a válasz, de ezek szerint elengedhetetlen...
2008. dec. 19. 09:56
 12/14 anonim válasza:
37%

A legritkább esetben szokták levélben értesiteni a jelentkezőket. De szerintem a Te esetedben a legjobb megoldás az lenne, ha beirnád a lakcimed. És csinálnál még egy rubrikát, levelezési cimmel. Én is ezt tettem anno, amikor nem akartam a cimemre a postát.

Lakcimhez beirni postafiókot tényleg butaság lenne- komolytalan jelentkezőnek tünik, aki nem tudja mit jelent a lakcim szó.

Fontold meg az ötletem, bár szerintem úgyse fognak levélben értesiteni.Manapság legtöbbször már a pályázatod is elektronikus úton kell elküldened. (bocsi az i-kért, nincs hosszú i a gépemen :)

2008. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Szia én is munkakeresésben voltam mostanság. Sajnos az a tendencia manapság, ha nem téged választanak nem értesítenek. Tisztelet a kivételnek, ez pedig már nagyon ritka. Ha pedig te vagy akkor inkább fel szoktak hívni telefonon, és megbeszélitek, hogy mi a folytatás.
2008. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Éppen most írtad le, miért nincs értelme megadni a lakcímet. Egyébként a HR-esnek kb. semmi köze nincs az emberek lakcíméhez, ha csak ezen múlik a munkavállalóba vetett bizalom, hogy van-e lakcím az önéletrajzán, akkor ennyi erővel akár lakáskulcsot is adhatnánk a kezébe.

A lakcím mondjuk úgy, hogy eléggé magán jellegű, személyes adat.

Végül is, ha belegondolsz munkakeresés címén nyakra-főre megadod a lakcímed sok vadidegen embernek. Kinek jó ez?

2011. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!