Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 2 munkahely közül melyiket...

A 2 munkahely közül melyiket választanátok ha fizetésben nincs nagy különbség?

Figyelt kérdés

Mindkettő egy SSC lenne, jelenlegi munkám: műszakos, változó terhelés - van amikor alig kell valami, van amikor megszakadok. Társaság felemás, egyre kevesebb normális ember van, van akivel nagyon nem lehet együtt dolgozni, mert síkhülye hozzá, vezetőség emberileg okés, de nem hozzáértő...


Másik munka: hasonló mint ahol jelenleg vagyok, de 9-17:30-ig, fizetés kb +5% az átlagos béremhez képest (pótlékokkal).

Az interjúztató aki csapattag nem volt szimpatikus, valahogy éreztem, hogy nem kedvel, de felvettek...


Szóval megéri e váltani az ismeretlenbe ha gyakorlatilag "csak" a beosztás a jobb a többi pedig ismeretlen? Lehet jobb vagy még rosszabb...


2022. ápr. 8. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rossznak érzed a beosztást akkor válts szerintem. Én is SSC-ben vagyok, nagyrészt délutános, de ha lenne délelőttös pozi több pénzért akkor váltanék,de én cégen belül szeretnék maradni, mert amúgy jó hely.
2022. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyedben váltanék a nappalosra mert több műszak csak akkor éri meg ha többet is fizetnek.
2022. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+20%-nál kisebb béremelkedés legyen minimum.

Az alatt nem érdemes menni, hacsak nem mérgező a légkör a jelenlegi helyen.

2022. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*nagyobb...😃

Iszok kávét.

2022. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!