Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz írás, gyors segítség?

Önéletrajz írás, gyors segítség?

Figyelt kérdés

Be kellene küldenem egy céghez még ma az önéletrajzomat, de fogalmam sincs hogyan írjam meg. Mit írjak a tanulmányokhoz, illetve van egy befejezetlen szakmám ezt hogyan írjam? És a tapasztalatokhoz mit írjak, ha eddig még sehol sem dolgoztam? És ha csak magyarul beszélek, azt is be kell írni a nyelvekhez?

Segítség teljesen el vagyok veszve!


2022. ápr. 11. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Tehát nincs se szakmád, se tapasztalatod, se nyelvtudásod? Akkor tökmindegy, mit írsz az önéletrajzba, mert esélytelen, hogy felvegyenek, hiszen a másik 200 jelentkező közözz úgyis akad majd olyan, akinek van tapasztalata.
2022. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Oneltrajz minta-t ird be a googlebe, vagy europass cv letoltes.

Tanulmany legnagyobb iskolai vegzettseg es ird be a befejeztlen szakmad is kulon

Tapasztalat semmi ha nincs

Nyelvhez ha csak magyart tudsz akkor ird be h magyar anyanyelv szinten

Mas nyelvet ha tudsz ird be nyelv - alap kozep vagy felso szinten

2022. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Igen így van, nem is akarok jelentkezni erre az állásra csak kötelező, mert a munkaügyi hivatal kiközvetített és ha nem jelentkezem töröl a rendszerből...
2022. ápr. 11. 11:42
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Tanulmányok: legmagasabb végzettség. Ami majdnem meglett azt felesleges.

Munkatapasztalat: pályakezdő vagyok.

Idegen nyelvismeret nincs.

2022. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Szal segíly kéne, de a munka már büdös. Csodálom hogy eddig bárki is úgy alkalmazott, hogy egy önéletrajzot képtelen vagy megírni magadtól.
2022. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Nem vagy egyedül amúgy! :)

Én is így vagyok sajnos.

(Érettségi, C1 angol 23 évesen, 0 munkatapasztalat - eddig csak tanulni próbáltam de nem jött be semmi.)


Én azt csinálnám, hogy leírnám, hogy mi a motivációm a munkára.

Ez a kulcsa a dolognak szerintem.

Neked ez adhat esélyt.

(Engem így több interjúra behívtak - ott a helyszínen derült ki, hogy tanulnék még - ezért nem kaptam meg az állásokat)


És hozzáírnám még azt a befejezetlen tanulmányt, mint érdeklődési kört esegleg!! :)


Megírnám, hogy esetleg van jogsim.

2022. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5. Ha nem tudsz olvasni minek írsz?

Nem kapok semmilyen segélyt, hiszen annak feltétele minimum 1 év munka. Eddig senki sem alkalmazott, de ezt már leírtam!

2022. ápr. 11. 16:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én anno beleírtam a befejezetlen egyetemet. Nem tudom, mennyit nyomott a latban, de általában könnyen találtam melót. Aztán benőtt a fejem lágya, befejeztem az egyetemet és most már a diploma van beleírva az önéletrajzba.
2022. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyetem jó vicc, be sem jutnék...
2022. ápr. 11. 16:26
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mi az, amit nem fejeztél be?
2022. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!