Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autizmussal mennyire megengedő...

Autizmussal mennyire megengedőek a főnökök általában ami a home office-t illeti?

Figyelt kérdés

Asperger-es vagyok. Magasan funkcionáló autista.

A munkámmal nincs gond, viszont sokszor elvárják, hogy így a COVID után az irodából dolgozzak. Amit én a szociális szorongásom és zavaró ingerek (pl extrém érzékeny hallás) kerülnék.


Hozzáteszem, hogy a COVID alatt kerültem ide és az egyik első munkahelyem. Korábban az egyetem alatt is rossz volt a jelenléti oktatás alatt, de az online oktatás sokat segített.


Felhoztam az Asperger-t már, de még nem kértem konkrétan, hogy 100% home office legyen.


Szerintetek ha amúgy elégedettek mennyi esély lehet rá?

Esetleg nézzek másik munkahely után?



2022. ápr. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez munkáltató és munka pozíció függő. Ha meg vannak veled elégedve és nekik ez megéri, hogy te home office ban dolgozz akkor nem hinném, hogy gondot okozna nekik. Ellenkező esetben kifejezetten home office munkát keress.
2022. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kompromisszummal előrébb lennél. Én pl átvittem h a heti két nap helyett egyet kell bemennünk.
2022. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy milyen a munka a közösségben, és ha nem megy, akkor mondd meg a főnöködnek, hogy otthonról hatékonyabban tudnál dolgozni, és az a cég előnyére válna.
2022. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress mas helyet...
2022. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!